reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

U mnie niby prawie 130 tysięcy mieszkańców, niegdyś miasto wojewódzkie, a tylkojedno stoisko z odzieżą ciążową i to tak paskudną, jakby nadal uważano,że w ciąży chodzi się za karę:wściekła/y:
 
reklama
Wtedy bedziesz mogla dzidzi rzeczy kupowac. Zawsze mozna na przeceny sie w H&M przyczaic:-)
Jade do tawerny greckiej na obiadek. Naszlo mnie dzisiaj na zapiekna fete, dolmadakia i salatke grecka:-)
No dla dzidzi H&M piękne ciuszki, a te małe słodkie buciki achhhhhhhhhhhhhhhh
smacznego
 
No jasne deli, mi tez szkoda na te ciuchy ciazowe bo potem beda juz nie do noszenia. W H&M tez sa za 180 jeansy wiec ich nie kupuje. Chodze w eleganckich czarnych rurkach za 150, getrach za 50 i teraz kupilam te lniane za 120. Tylko gory zmieniam codziennie i czasem nosze sukienki.
 
bluzki, tuniki mam, albo jak wyrosnę;-), kupię w lumpku, gorzej ze spodniami, bo mi tylko w brzuch idzie i w szerokich wyglądam jak potwór.
 
No jasne deli, mi tez szkoda na te ciuchy ciazowe bo potem beda juz nie do noszenia. W H&M tez sa za 180 jeansy wiec ich nie kupuje. Chodze w eleganckich czarnych rurkach za 150, getrach za 50 i teraz kupilam te lniane za 120. Tylko gory zmieniam codziennie i czasem nosze sukienki.
To widzę, że robisz tak jak ja :)
Tylko, że ja sukieneczki mam dopiero na lato :)
 
reklama
Do góry