reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2009

reklama
Wiecie co Wam powiem? Juz nie moge sie doczekac mojej niuni.... Wydaje mi sie ze to sierpnia jeszcze jest wiecznosc....
Nie tylko tobie, ja też już moją bym chciała przytulić, pocałować i wypieścić... no ale trzeba czekać :(
Na razie się z nią bawię, pukam w brzuszek lub głaskam i jednym miejscu, a ona daje mi kopniaka w to miejsce... super zabawa :)
 
Oki deli, dam Ci znac;-) tez na szczescie mam H&M pod nosem. Gdyby nie to ze otworzyli go jakies pol roku temu musialabym do poznania jezdzic. W sklepach z ciazowa odzieza te rzeczy sa jakies dziwne... Nic prawie mi sie nie podoba.
 
Ja mam fajny sklep ciążowy, ale ceny tam to masakra :(
Za dzinsy dałam 180,00 i na lato teraz też są w tej samej cenie... Na kilka razy jak w nich będę to mi szkoda wydać. W dzinsach chociaż chodzę cały czas odkąd kupiłam więc nie żałowałam kasy.
Ale teraz mi szkoda :(.
 
reklama
Wtedy bedziesz mogla dzidzi rzeczy kupowac. Zawsze mozna na przeceny sie w H&M przyczaic:-)
Jade do tawerny greckiej na obiadek. Naszlo mnie dzisiaj na zapiekna fete, dolmadakia i salatke grecka:-)
 
Do góry