reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

mandinkaa jesli szyjke masz miekka to tak naprawde tylko czekac na skurcze bo to bardzo dobry objaw a skoro piszesz ze cos sie tam ruszylo to jak sadze nie bedziesz musiala dlaugo czekac
moj lekarz mowi ze wazniejsze od rozwarcia [na etapie oczekiwania oczywiscie]jest przygotowanie szyjki do porodu czyli jej skrocenie i to czy jest miekka. :tak:
 
reklama
Anetka moj termin wg jednego lekarza przypada na jutro a według innego na czwartek:tak: wiec teoretycznie jeszcze mam czas a terminu pojscia do szpitala nie mam no chyba żeby sie cos niepokojacego działo ale nic sie nie dzieje a wywołanie dopiero 10 dni po terminie robią :szok: więc mam jeszcze troche czasu.Widzisz, że Kira juz chyba 4 dni po terminie jest i ma problemy z cisnieniem a i tak nic nie robia zeby przyspieszyc:-(
 
jesli chodzi o kire to mnie sie to nie miesci w glowie.a rzeczywiscie jestes przd terminem.zle spojrzalam na suwaczek bo zasugerowlam sie ze to juz40tydz.gluptas ze mnie .w kazdym razie z tego co piszesz wyglada na to ze przeterminowana nie bedziesz :tak: .kurcze jak ja zazdroszcze tych objawow.tez bym chciala isc do szpitala z zaskoczenia a tak wszystko ustalone na sucho.szkoda.no ale mam nadzieje ze lakarze wiedza co robia.
kira walcz o swoje.jesli czujesz ze cos jest nie tak to nie daj sie splawic chocby nie wiem co.najlepiej wiesz co czujesz.trzymam kciuki
 
Aneta dlaczego piszesz, że wszystko ustalone??? masz miec cesarke?? dlaczego??

No ja nie wiem czy nie bede przeterminowana, bo według mnie to sie u mnie nic nie dzieje:no::no:
 
wiesz co do objawow to ja jestem po terminie i nawet mi brzuch nie opadl wiec juz sama nie wiem.niektore podobno rzeczywiscie przechodza ten ostatni czas bez objawow ale tak sobie mysle ze w koncu cos tam musi sie dziac i nie wierze ze tak do samego konca da sie zupelnie nic nie czuc.ale zobaczymy.
ja mam czas do konca tyg zeby urodzic a potem podobno mam isc do szpitala i zaczna dzialac za nature dlatego pisze ze wszystko takie ustalone.nie ma zaskoczenia ze zaczynaja sie bole i lece do szpitala tylko raczej oni powiedza mi kiedy czas nadszedl.
 
Witam. Wpadłam tylko powiedzieć że jestem już w domku:tak: jak tylko znajdę czs to opiszę poród i wkleję zdjęcia synka:-D Malutki kochany je, śpi i robi kupę:-pjest spokojny Wiktoria nie odstępuje mnie na krok.
Pozdrawiam Was serdecznie:tak::-D
 
Zgadza sie Anetka, ze cos musimy odczuwac pod koniec, ale powaznie slyszalam o laskach, ktore byly mocno porodem zaskoczone - z naszych opowiesci zreszta wynika, ze nie ma reguly, a szkoda. I racja, jak szyjka mieknie, to powinna zaraz puscic. Musze chyba poszamanic - moze ja zmotywuje wewnetrznie... POnoc podswiadomosc dziala, a nawet jesli nie, to zawsze zostaja schody i seksik.

Mierze skurcze i sa srednio co 10 min, ale bez natezenia. Ulala.

Janborka, moze to Cie pocieszy: Ty czekasz bez bolu, a ja sie zginam co jakis czas :D:D A terminy mamy identyczne, przynjajmniej teoretycznie. Bo jak tam dzidzia zaplanuje to juz inna sprawa. Zaraz sie okaze, ze u mnie przepowiednie jeszcze potrwaja z tydzien, a Ty jutro wyladujesz na porodowce hihihihihi. Glowa do gory, w koncu kiedys MUSIMY urodzic.
 
Mabdinka i tym sie własnie pocieszm, że kiedys musimy urodzic:-);-)

Ja dzis od rana czuje jakis taki tępy ból podbrzusza niew wiem co to i promieniuje do ud ale to pewnie nic nie znaczy....hmm
a co do schodow i sexiku to u mnie nic nie działa, nawe mycie okien i gorace kapiele:-)
 
reklama
witajcie kobietki- dawno mnie tu nie było ale tak jakos zabiegana byłam bo to pokoik dla małej trzeba było zrobic i tak ciągle cos a teraz mam troszke wytchnienia:-):-) widze ze kazda z nas nie moze sie doczekac maluszka ja tz mam twardnienie brzucha w nocy mnie boli jak na @ a potem w ciagu dnia przestaje modle sie tylko bym urodziła do soboty bo wywołania sie boje jak jasna cholera:wściekła/y::szok::szok:

trzymam za was kciuki dziewczynki oby wszystko potoczyło sie dobrze:-D
 
Do góry