reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Janbor, nie martw sie - u mnie najpierw tez byla sama wydzielina, a teraz wszystko przybiera na sile, pewnie jeszcze kilka kilkanascie godzin ci zostalo, bo chyba ze natura chce inaczej. Zas co do skurczy - pytalam lekarza, czemu bola, skoro tylko przepowiadaja, a on powiedzial, ze to indywidualna sprawa, jak co kto czuje. Osobiscie podejrzewam fenoterol - od prawie miesiaca mam lekie rozwarcie, ale szyjka dotad byla twarda, wiec moze zaleczyli mi ja tak mocno, ze teraz w bolach puszcza?

Aniulka, moja mala byla spokojna cala ciaze - tuz przed niedawnymi objawami (czop i skurcze) rozbrykala sie ze az mnie zatkalo. POszalala ok 1 dnia i teraz znowu jest spokojna, pomimo, ze teraz wscieka mi sie dol brzucha :D
A ja nie mam tego bolu spojenia, o ktorym Limonka pisze, za to faktycznie czuje sie jak mocno przed okresem.
Nie ma co, ciaza uczy cierpliwosci :D:D
 
reklama
Janbor mamy między sobą tylko dzień różnicy moze urodzimy w podbnym czasie jak Ola i Raabit albo o Ty mnie wyprzedzisz. Czas pokaże a mnie nadal pobolewa brzuch juz sama niewiem co mam myśleć.
Staram sie dużo chodzić jak meżuś wróci wyciagne go na spacer moze to tez pomoże i tyle. Moze tez nam sie uda dziś randka bo wczoraj nie wyszło. Moi rodzice mają jutro rocznice ślubu i moja mama bardzo by chciała zeby mały się też urodził. Od rana ma też telefony i do moich rodziców wydzwaniaja czy to już mozna sie wkurzyć. Chciałabym zeby to było już ale narazie skurcze się nie przekształsciły w boleśniejsze. Spojenie też boli, sluz leci zbity biały bez krwi i bądz tu mądry co tam się dzieje

Kira czekamy na wieści z ktg.
 
Mandinkaa ja też mam dzis ból jak na okres moze troche mocniejszy, brzuszek trwardnieje i popieram ciąża uczy cierpliwości ale ile jeszcze można..:confused2:
 
Natalka, o tym brzuchu zapomnialam hihihi. Mi tez twardnieje, gora dokladnie, a boli na dole.

Aha, a jeszcze a propo obaw Janborki - slyszalam czy czytalam o kbietkach, ktorym wody i czop odchodzily w czasie porodu, skurcze wczesniej byly slabe, wiec je olaly, takze mozliwe, ze i u Ciebie bedzie kinder niespodzianka, taka mega :D, bo od razu dostaniesz skurczy wlasciwych i urodzisz w tre miga.
Co do ktg to sie nie znam :(
 
brzuszek stawia sie regularnie juz na 2 tyg przed porodem - macica pracuje, przygotowuje sie. To slowa mojej poloznej.
U mnie to trwa dluzej ale jeszcze chodze wiec wcale nie jest powiedziane ze urodzi sie w 2 tyg po tych objawach:no:
 
Natalka mozna dlugo .Bole na okres , twardnienie brzucha i odczuwalne skurcze , sluz w duzej ilosci, bol spojenia, mam od polowy lipca takze juz miesiac czasu .I chyba tylko 3-4 dni jak czulam sie dobrze.
 
Mandinka ja tak własnie licze na te kinder niespodzianke:-):-) ale zaczyna mi brakowac tej cierpliwości,o której piszesz:-( Z tym kTG to faktycznie Kira niedawno o tym pisała, bo ja to sie w sumie dokladnie an tym nie znam....miałam dopieor raz robione i wiem tylko, że wszystko super a skurczy brak:-( jak dla mnie to nie oznacza, że super:no::sorry:
A Tobie moja drioga został jeszcze jeden dzień i wyglada na to, że Twoja niunia bardzo punktualna:-)

Natalka ja tez sie w sumie czuje jak przed okresem tylko, że jak na razie nic z tego nie wynika:nerd::sorry:

Elis niestety u sierpniówek jakos te wszystkie przepowiadające syndromy sie nie sprawdzają.... ja juz na prawde w nic nie wierze chyba po prostu nie pzoostaje nam nic innego jak czekac, czekac i czekac.....

tylko czemu to takie trudne.....

A ma ktos kontakt do KIry??? Cos długo jej nie ma...hmmm może sie wreszcie cos u niej ruszyło.
 
reklama

janborku
a ty nie masz ustalonej daty pojscia do szpitala? bo skoro jestes po terminie to co planuje w stosunku do Ciebie Twoj lekarz?chyba ze cos przegapilam bo juz sama nie wiem
 
Do góry