reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

Mandinka fajnie, że sie u Ciebie cos ruszyło ale niektóre dziewczyny pisały, że z 5 cm rozwarciem łaziły miesiąc:szok: mnie to osobiście bardzo przeraża bo mam nadzieje, że jak sie w końcu zacznie to juz poleci i że nie bede musiała sie meczyc jak niektorez sierpniowek:no:
Jak Ci odszedł czop to możesz rownie dobrze urodzic w ten sam dzien ale tez za 2 tygodnie, po prostu nie ma reguły:no: tak nam na szkole rodzenia kobiety mówiły :sorry:
Oczywiscie zyczę CI, żeby u Ciebie było szybko i bez zadnych ceregieli, bo i tak to nasze oczekiwanie dobija...
 
reklama
Cholera, miesiac... Dobrze ze mam termin tuz tuz...
No to nic, zbieram caly optymizm i trzymam za nas kciuki :)))) Moze juz jutro beda jakies dobre wiesci od naszych maluszkow.
Janbor, a propo mezczyn, moj tez chodzi nieswoj :D:D:D Ale nadal twardio obstaje przy asyscie przy porodzie.
 
Aha, a odnosnie tych skurczy przepowiadajacych, to sa dosc upierdliwe i raczej bola, ale naprawde da sie przezyc - mi pomaga, jak wstaje i pochodze, wiec sie dziolcha nie martw.
 
ja mam własnie te skurcze takie jakies niebolesne znaczy nie czuje sie wtedy jakos super komfortowo ale nie jest zle wiec nie jest zle i wlasnie nie wiem czy one w ogole cos powoduja w srodku znaczy czy mi sie robi jakies wieksze rozwarcie czy po prostu sobie sa a tam dalej nic sie nie dzieje:sorry: no bo Wy tu wszystkie piszecie ze sie z was leje albo czop odchodzia u mie w sumie nic, wydzielina jest ale jakos tak bez rewelacji a czopu nie widze zeby odchodził:no:

i juz sie zastanawiam czy sie kiedykolwiek cos ruszy:szok::no:
 
dziewczyny a jak zachowują sie wasze dzidzioszki??
bo moje małe cały czas sie rozpycha i jest w ogóle baaaardzo aktywne nie wiem czy to ok ale jak pytałam lekarza to powiedział że tak może być.Ja myślałam że maluszki sie uspokajają przed porodem a tu ciągle brzuszek roztańczony i chyba nóżki wpycha pod żebra hihi
 
Aniulka u mnie jest bardzo podobnie chociaz moja mała jest nieco mnie ruchliwa od kilku dni i mam taka nadzieję, że zbiera siły do porodu:-) a brzuszek tez sie stawia co chwile ale to chyba normalne na tym etapie
 
Aniulka mój Juniorek też jest dość aktywny:tak:, w sumie to dobrze bo jestem spokojna że z nim wszstko w porządku.
Mi tylko dokucza ból spojenia i czasami takie pobolewanie jak na okres:dull:

Janbor u Ciebie to już lada chwila i objawy się pojawią:-)
 
reklama
Witam mamuśki! :-)
je się tylko zamelduję i ponownie życzę powodzenia, szybko, łatwo i niebawem!!

Trzymam za Was i myślę dużo.
 
Do góry