reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2007 - wątek ogólny

GOSIU może miednica się rozsuwa. Ja o łożysku wyczytałam wszystko, właśnie z jego powodu pakuję sie do szpitala, bo mi grozi odklejenie:-)
 
reklama
Sylwia skoro to forum jest po to zeby sie wspierać i dzielić inforamcjami to lepiej napisz co ci powiedział gin odnośnie tego zjawiska jakim jest czop? :confused::szok: że jak można go rozpoznać? bo ja nadal nie wiem :baffled::szok::no:

Sandra pisz u nas jak najwięcej w końcu jesteś już doświadczoną mamusią i twoje rady na 100% bedą dla nas (przynajmniej dla mnie) bardzo cenne! :-):tak::rofl2:
Gosiu martwie sie jak czytam że masz takie dolegliwości :no: moze lepiej skontaktuj sie z lekarzem? :confused: po co masz się męczyć i denerwować :-(
 
On powiedział, że to kawał "gluta" :-)U pierowródek kilka dni do 24 h przed porodem, a nawet w czasie porodu( mozna niezauważyć). Czop to nic, wody wazniejsze( nie da się niezauważyć). Jak odejdą, to szybciutko do szpitala, bo dzidzia bez żadnej osłony
 
Położna w szkole rodzenia też mówiła, ze jak wody płodowe odejdą to łapiemy za torbe i szybko do szpitala :tak: i jeszcze powiedziała, żeby koniecznie spojrzeć na zegarek, żeby potem precyzyjnie określić kiedy te wody odeszły jak spytają sie nas w szpitalu! :-)
A ten czop to właściwie czemu ma służyć?:confused: bo wody to wiadomo :tak:
 
Z tego co mi wiadomo, to chroni macicę, przed środowiskiem zewnetrznym( bakterie, wirusy) Zamiast okresu po zajsciu w ciąże , miałam białą wydzielinę. Wtedy się chyba tworzył ten koreczek
 
U mnie tez tak jest, że już cięzko mi cokolwiek robic w domu, a ma zwolnieniu jestem od 16 tygodnia, bo nie chciałam sie narażac na stresy w pracy, bo aż rok czekalismy na to dzieciątko i wolałam miec spokoj.

Teraz jestem bardzo ociężała i nieporadna, co czesto mnie denerwuje bo nie lubie byc az tak zależna od kogoś.Mąż mi nawet pomaga wyjśc z wanny bo jak sie położe, żeby sie zrelaksowac to nie mogę sie podnieśc:szok::szok:smieje się, że woda mnie wciąga.A wiecie co mnie najbardziej denerwuje jak któras z kolei osoba mi mówi, że jestem wielka, że mam wielgachny brzuch i ze ona to w ciązy az takiego nie miała.Staesznie mi wtedy przykro :-:)no:bo czuję sie jak prawdziwa słonica.




Macie cos takiego czasami???
Wyobraź sobie, że ja słyszę że mam za mały brzuszek, że za mało przytyłam, że nie powinnam się odchudzać!!!! Wkurza mnie to,:wściekła/y: bo mówia to osoby, które mnie nie znają. Nie odchudzam się i nigdy tego zresztą nie robiłam. Mało przytyłam, ale nie dlatego, że nie jadłam czy jakieś dietetyczne produkty. Od zawsze jadłam wszystko na co miałam ochotę, w ilościach wiele koleżanek przyprawiających o zawrpty głowy.

nic się nie przejmuj wścibskimi ludźmi, ważne że maleństwo ma się dobrze:tak:
 
Aha, nie zaglądalam przez kilka dni i zapomniałam, że nic nie wiecie, że juz znam płeć. Będzie dziewczynka (za którą obstawiał mąż) i on też wybierze imię. Pewnie będzie to Wiki (Wiktoria). na usg byłam w czartek (33 tydzień). Mała ważyłam 2192 g:) widziałam na usg tę nóżke, która mnie kopie po żebrach;p
 
Antylopka gratuluje dziewczynki :tak::-):tak::-) jak widać twój mąż miał racje :tak: a ty myślałaś ze to będzie synek?:confused:
 
sandra dzięki:tak:mi brzuch tez twardnieje ale oprócz tego boli podbrzusze i krzyże:wściekła/y::angry::eek::baffled:jak chodzę to boli mniej:confused:ale poleżeć się nie da:no:

sylwia czemu grozi ci odklejenie łożyska???:confused:

raabit masz rację jak do jutra nie przejdzie to zadzwonie do gin.:-(bo sama zaczynam się porządnie martwić:szok:

Antylopka gratuluję córci i całkiem spora :tak:ja byłam na usg w 33 tyg i dzidziuś miał ok 1600g:szok::szok::-D
 
reklama
Gosiu jeśli ci nie przejdą bóle to może zadzwoń jeszcze dzisiaj do lekarza co? nie ma nic gorszego jak nieprzespana noc z powodu bólu! oczywiście nie życze ci tego ale sama wiem jak to jest :no::szok::wściekła/y:
 
Do góry