reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

jesli nie ma zagrozenia dla dziecka to sex mozna uprawiac do samego konca ;) nawet w 1-szej fazie porodu ;) w nasieniu znajduje sie substancja ktora bardzo korzystnie wplywa na szyjke macicy i podczas porodu sprawi ze jej rozwieranie stanie sie szybsze ;) mowia o tym polozne ze sw Zofii w Warszawie w szkole rodzenia ;) sex bardzo korzystnie wplywa na nas ;) a Dzidzi napewno nie zaszkodzi, bo jest tak chroniona w macicy ze nie ma prawa jej sie cokolwiek stac...jesli ktos ma watpliwosci niech spyta o to swojego gina ;) ja jestem w 31 tyg i czynnie z mezem uprawiamy sex ;)
 
reklama
wczoraj probowalismy i nic sie nie stalo ;D oczywiscie nie do konca :p.czy sperma moze teraz tz w 29 tyg wywolac porod czy dopiero pod koniec ciazy.i jak z orgazmem czy on nie szkodzi dziecku?
 
JA mam problem zwiazane z seksem.Przed ciaza zawsze mialam ochote na seks i to codziennie.A teraz:( szkoda gadac.Nie mam ochoty sie kochac z facetem.A czemu to ja nie wiem.Caly czas sie nad tym zastanawiam:(Moze sie boje o dziecko?No przyznam sie,ze czuje sie troche nie atrakcyjna.A jak mamy sie kochac to czuje sie jakbym wazyla 100kg( czuje sie zmeczona i nie mam sily sie kochac;/)Co sie u mnie dzieje??:( :( :(
 
ja tez juz niepamietam co to seks :-[maz boi sie mnie dotknac a ja bym nawet chciala :pczasami mam jednak tak ze jak patrze na niego to od razu mi sie odechciewa ;)i zrozum tu czlowieku kobiete w ciazy ::)mnie sie tylko wydaje ze piersi ma ogromne i takie obwisle ze sam sie krepuje pokazac mu bez stanika i staram sie go zaslaniac
 
Sluchjcie, wiem, ze to moze i glupie pytanie, ale jak radzicie sobie z brzuszkami i przytulankiem tzn, jakie pozycje proponujecie,( bo my probujemy od tylu i z boku), jak by nie bylo jest sie troche ograniczonym no nie?
A tak na marginesie moj mezul stwierdzi, ze podobam mu sie w ciazy.... wiec nie wstydzcie sie pokazac facetom cale!!! ;)
 
ja jak jeszcze to robilam z miesiac temu to na tz.jezdzca tylko teraz moze byc ciezej zalezy od brzucha
 
reklama
Do góry