reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sex w ciąży

Tak równiez słyszałam cos na ten temat w dzień dobry tvn było. Wydaje mi sie , że dla takiego malenstwa , ktore bedzie pózniej kroczyc z nami przez zycie , jest warte poswiecie swojego ciała, a mąż bez wzgledu na to powinien nas kochac. A komplikacje po porodzie były są i bedą....
 
reklama
ewirut1 - to faktycznie nasza wspólna robota :) a jakie fajne są jej efekty.. i po prostu wszystko się zmienia!
co do zmian po dzieciach - gdzie są moje piersi!!! aaaaa...
 
Laura Palmer- moje troche urosly:-D wiec licze, że moze odrobinka mi ich zostanie ;-):-):-) My bardzo dlugo staralismy sie o to żeby wogole zajsc w ciaze i nie wyobrazam sobie teraz , że ktores z nas bedzie miało pretensje np. mąż ze Twoje ciało sie zmieniło, albo ja sama do siebie ze waze wiecej niz przed ciążą.
 
po całym karmieniu waga w dół i krąży w okolicach tego co przed.. ale piersi, to już temat chyba na inny wątek ;)
ewirut1 - powodzenia. teraz na pewno wyglądasz extra! jak wszystkie babki w ciąży :))
 
Ja miło wspominam te doznania podczas błogiego stanu :) i w pełni z wami się zgadzam we wcześniejszej rozmowie.
 
Ja nie narzekam na przyrost wagi zawsze byłam bardzo chudziutka i zawsze chciałam miec troche wiecej ciałka a teraz czuje sie cudownie i wogole mi to nie przeszkadza ani mojemu mężowi, nadal jestesmy ze soba blisko i jest nam ze soba cudownie:-D:tak: I odczuwam wszytsko całkiem inczaej przy zblirzeniach niż wczesniej- no jak to mówią człowiek uczy sie całe zycie ;-):-)
Miłego dnia:blink:
 
Kurcze to bardzo trudny temat, czasem się zastanawiam czy dobrze robię wypytując i czytając o tym, bo może powinnam się zdać na to jak będzie tak będzie, jak coś źle to się będzie improwizować i zaradzać ale ciężko się powstrzymać. Dużo też zależy od nas, od naszego nastawienia, od naszej pewności siebie. Wszyscy i kobiety i mężczyźni powinni sobie zdać sprawę że przytyje co się często zdarza, bo to duże zmiany w ciele, w hormonach... nie będzie nigdy taka jak przed ciążą mam na myśli brzuch, piersi, poza tym my się starzejemy i to są procesy które musimy sobie uświadamiać i akceptować. A nie będę przecież latać na wszystkie możliwe korekcje ciała bo trzeba kiedyś też żyć :-)
 
Ostatnia edycja:
jesteśmy - czy też będziemy - mamami, ale przede wszystkim jesteśmy kobietami i przez całe życie chcemy wyglądać atrakcyjnie - dla naszych partnerów, ale przede wszystkim dla siebie.
czy coś jest w tym nie tak, kusmir?
 
Drogie Mamy, Może Tatusiowie :) zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie krótkiej 3 minutowej ankiety nt.jakości jogurtów dla Waszych pociech. Piszępracę magisterską, jestem mamą 2 letniej Karolki i gdzie jak nie na forum dlaRodziców mogłabym szukać pomocy? :) Bardzo Was proszę o wsparcie bo czerwiec zbliża się wielkimi krokami a badania do pracy nie są zrobione :((

Ankieta - Badanie preferencji zakupowych rodziców dotyczących jogurtów przeznaczonych do spożycia przez dzieci. oto link do ankiety :)

Bardzo dziękuję!
Marta
 
reklama
jesteśmy - czy też będziemy - mamami, ale przede wszystkim jesteśmy kobietami i przez całe życie chcemy wyglądać atrakcyjnie - dla naszych partnerów, ale przede wszystkim dla siebie.
czy coś jest w tym nie tak, kusmir?

Zgadzam się z Laurą Palmer. Każda kobieta po ciąży chce wyglądać dobrze, wrócić do swojej sylwetki. Nie ma w tym nic złego. Zmiana sposobu odżywiania się, aktywność fizyczna wyjdzie na zdrowie całej rodzinie. A zdrowa Mama to szczęśliwa Mama :)
 
Do góry