reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SESJE ZDJECIOWE- ogłoszenia (tylko tutaj)

Witam ja długo szukałam dobrego fotografa w Warszawie, aby zrobił mi i mojej przepieknej córci ładne zdjecia..,raz zrobiłam w dużym studio ale zdjecia jakos mi sie nie podobały,poniewaz były smutne i bez pomysłu....
na szczescie moja sasiadka poleciła mi fotografa który robił zdjecia jej synkowi na chrzcie, była b. zadowolona, ja też jestem zachwycona... fotograf poświecił na dużo czasu i był przesympatyczny, moja córcia wyszła na zdjeciach jak prawdziwa ksiezniczka!!, jestem zachwycona:tak:a na dodatek zapłaciłam nie dużo ...szczęsliwe były też babcie kiedy otrzymały od nas zdjecia:szok:
za rok kiedy córcia podrosnie to z pewnościa wybierzemy sie znów do tego Pana na sesję , na prawde warto to najlepszy prezent jaki mogłyśmy sobie sprawić:tak:, tymbardziej ze za parę lat te przepiękne, słodziutkie malutkie buźki naszych kochanych dzieci pozostaną nam już tylko na fotografiach...
podaje numer tel. do tego Pana bo naprawde warto go polecic 664575166 lub e-mail billg@wp.p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane mamy !


Interesuję się fotografią dziecięcą -noworodkową byłoby dla mnie przyjemnością sfotografowanie
waszego malucha.


Głównie kieruje to do mam ze śląska... a może dojedzie jakaś mama zza okolic?


Pytania -rezerwacje terminów na [alleksandrakosciellniak@gmail.com]


Aleksandra Kościelniak - fotografia


Jeżeli chodźi o galerię na bieżąco uzupełniam ponieważ sesję mam codziennie.
 
Witam wszystkich serdecznie !

Mam na imię Milena. Moją pasją jest fotografia szczególnie dziecięca i kobieca. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w sesji
zdjęciowej. Uważam, że warto uchwycić zarówno momenty w ciąży jak i pierwsze dni, tygodnie czy miesiące Waszych maleństw. Bezsprzecznie
jest to pamiątka na całe życie. Obiecuje zadowalające efekty i miłą atmosferę. Sesje naprawę w świetnej cenie!

Portfolio:
http://migafka.digartfolio.pl/

Kontakt: migafka@onet.pl

Pozdrawiam
smile.png
!
 
Ostatnia edycja:
Kochane przyszłe mamy !


Czas ciąży to niezwykły okres w naszym kobiecym życiu. Warto mieć z niego nietylko wspomnienia ale i zdjęcia !
Czy kiedykolwiek pomyślałyście o tym, by przez ten ważny w życiumoment mieć przy sobie fotografa? Przed Wami pierwsza wizyta naUSG, pierwsze zakupy, spotkanie z rodziną i obwieszczenie im dobrejnowiny? Cotygodniowe fotografowanie brzuszka, sesja z przyszłym tatą, ciocią czy babcią. Jeżeli chcesz mogę być także przyporodzie. Na każdą z tych chwil, możemy się umówić!

Gwarantuję nietuzinkowe zdjęcia. Zrobię coś więcej niż fotki brzuszka zbucikami, wykaże się kreatywnością, profesjonalizmem a tym samymzagwarantuję miłą i komfortową atmosferę na zdjęciach.
Ceny ?Niskie.
Jeżeli zdecydujesz się na stałą współpracę przez okres całej ciąży 400zł, jeżeli oczekujesz jednorazowej sesji 100zł.
Do obu opcji w prezencie ode mnie otrzymasz dodatkowo jedną sesję maluszka :)
Zapraszam Mamy z Warszawy i Olsztyna.
tel. 53pięć 90cztery 59cztery
Zapraszam
Natalia
 
reklama
Spodziewasz się dziecka i chciałabyś uwiecznić ten moment na zdjęciach? Polecam Studio Fotograficzne Smeggi, które wykona dla Ciebie niesamowitą pamiątkę tej radosnej chwili ;-)


Ciąża to najpiękniejszy etap w życiu każdej kobiety, dlatego warto uwiecznić go na pięknych zdjęciach. Studio Fotograficzne Smeggi, mieszczące się w centrum Katowic (woj.śląskie) oferuje przyszłym Mamom nietuzinkowe Sesje Brzuszkowe, dzięki którym chwila oczekiwania zostanie zapamiętana na dlużej. Stwórz ze Smeggi pierwszy album zdjęciowy Twojego Dziecka!


Jeśli jesteś zainteresowana: smeggi-foto.pl (portfolio studia)
 
Do góry