reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Second hand? Allegro?

hahaha... ja też kupuje przez internet w nexie np.Jak jade do sklepu to tak strasznie boli tyle kasy wydać :-p;-):-(, a jak siadam przy kompie, to kartą tak leciutko się płaci, taki mniejszy stresik:-p:tak::-D:-D:-D, ale częście kupuje przez neta ze względu też na to że poprostu w sklepach często nie mają pełniej rozmiarówki, a jak biore coś dla siebie to wiadomo, nie każdy sklep ma dział z namiotami;-):tak:
 
reklama
Ja tez kupuje przez internet bardzo duzo.Najczesciej ciuszki ,maz sprzet komputerowy.Dokladnie jak Mikimauro kupuje czesto w next bo niestety w sklepie tylko do ..pewnych rozmiarow.Jesli chodzi o aukcje raczej kupuje metoda kup teraz,nie mam czasu na licytacje.Lubie miec odrazu hih
 
hahaha ja robie tak samo.Cociaz dawno nie bylam ,ale zawszejak wejde ja juz cos upatrze to kupuje,czesto sie zdarza ze za male heh ale potem wlasnie siup do wora! Udalo mi sie tam kupic kilka fajnych torebek,czasem rzeczy do domu typu zalony a nawet taka polke stylizowana na antyk.Za cale 5 euro_Ostatnio ubolewam ze nie mam sposobnosci isc poszperac bo moje dziecko nie ustoi w sklepie dluzej niz 1 minute..
 
hej!
ja tez uwielbiam szperac po lumpeksach moja babcia mnie tego nauczyła:-D a mama sie smieje ze tylko my dwie w rodzinie mamy taki dar szperania i wynajdowania!
u nas jest swietny lumpeks same firmóki tyle fajnych rzeczy juz tak nakupowałam ze ho ho:-D najśmiesniejsze jest to ze robia w nim wyprzedaze nawet do 70%:-D:-D:-D
tak allegro jest moja zmora i nawet miałam zakaz wchodzenia i kupowania czegkokolwiek:sorry: jestem zakupocholiczka;-) przyznaje sie bez biica:laugh2:
 
IWON,a TY kiedyś odchodzisz od allegro:-p;-):-D!!!
Ja dałam narazie na wstrzymanie, można kupi tanio,ale jedyny minus ,że z przesyłke trzeba płacić!!!
A w lumpie straciłam ostatnio 65zł:-p!!!Mąż nic na szczęście nie mowił KOchany jest!!!
Upolowałam KAROLOWI fajną kurteczke na zime ,akurat na teraz ,bo za rok bedzie za mała,ale nie zginie !!!:-p:-D
 
Ja tez uwielbiam szperac w "szmatkach" bo zawsze jak jescos super w sklepie to zaraz sie okazuje ze co 5 osoba to ma a ze ja nie mieszkam w wielkim miescie to czesto widze identyczne ciuszki.Ale niepowiem ze wyprzedaze i wszelkie obnizki w sklepach to plachta na mnie :tak::tak::tak::tak:
Po drugie dla mego synka kupuje tam za grosze super ubranka firmowe 90% jego ubranek to firma NEXT reszta to H&M,reserved,marks and spenser i inne i to w swietnym stanie wiadomo takie male dziecko (maly ma 4 miesiace) nie zniszczy tak szybko ubranek nie zrobi dziury czy nie poplami czyms czego nie mozna doprac - naprawde polecam second handy
 
..... wiadomo takie male dziecko (maly ma 4 miesiace) nie zniszczy tak szybko ubranek nie zrobi dziury czy nie poplami czyms czego nie mozna doprac - naprawde polecam second handy
poczekaj kochana... za chwilkę zmienisz zdanie co do plamienia ubranek przez Twoje maleństwo.....
jak dasz maluchowi marcheweczkę lub słoiczki z dodatkim marchwi i uda Ci się odprać te straszne pomarańczowe plamy to napisz mi PROSZĘ jak dokonałaś tego cudu :tak::tak::-D:-D
 
musisz od razu po ubrudeniu potraktowac cytryna albo kwaskiem cytrynowym , zeby oczywiscie zracego vanisha nie uzywac dla maluszkowatych ciuszkow ;-)
i polecam sliniaki ktore sa razme z rekawkami i jakby koszulka z przodu :tak:

a co do lumex'ow to u mmie sa sklepy ktore sie nazywaja "fretex" i tam ludzie oddaja ciuchy badz meble czy nawet te no....szkanki , talerze , kubki ...no ...wiecie o co chodzi [:-D zabraklo mi slowa] no a pieniadze ze sprzedarzy ida na czerwony krzyz. no ale do rzezcy to tam wlasnie mona tez kupic ciuchy benetton'a czy inne firmowe, i zabawki dla dzieci nawet , za bezcen :tak: no to tyle o norwegii, a w PL jak mieszkalam to tez czesto wlasnie kupowalam za tanioche blluzeczki , body ...co sie znalazlo :tak:
 
reklama
Na Allegro widzę, że jest sporo ubrań w rozmiarze XXXL- podzielcie się z koleżankami u kogo warto kupować...no nie bądźcie takie :-p
 

Podobne tematy

Do góry