reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

jaimis dzieki za słowa otuchy...dowiedziałam sie o nim własnie takich rzeczy... że jest ze mną jeszcze gorzej niż było. godzina u psychologa to dla mnie za mało - powinnam tam siedziec dzień i noc... :( jest mi tak okrutnie ciężko :( i tak zawiódł moje zaufanie... to przerażające
 
reklama
Hej Dziewuszki,
ja mam jakiś kryzys od kilku dni. Jak ja o tym marzę, żeby przytulił się do brzuszka jak na początku, żeby pocałował, powiedział jak kocha.. Jak się dowiedział, że jestem w ciąży to w nocy nawet o tym nie wiedział, ale cały czas trzymał rękę na moim brzuchu..
Wiem, że to strasznie ckliwe, ale właśnie tego potrzebuję..

"I wciąż w myślach biję się z sobą
gdybyś dziś znów stanął na progu
ze śniegu pewnie bym Cię otrzepała
i dziękowała sama nie wiem komu"
SDM
 
witam mamusie :) ja tylko na chwile, pochwale sie fotkami mojego skarba i zmykam ale jak bede miala wiecej czasu to sie odezwe. A i dziekuje wszystkim za gratulacje:) a to moja Marysia :)
Zdjęcie0076.jpg
 

Załączniki

  • 0_1.jpg
    0_1.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 47
czesc mamuski,a wiec jednak lekarka zalatwila diagnostyke malego w wojewodzkim w gdansku,dla hematologa to zawsze wysoki wynik i jakies ryzyko,ma tam znajomosci wiec na 16w niedziele mamy sie stawic.ja jade zeby miec spokoj psychiczny,niech lepiej sprawdze niz potem mam sobie w twarz pluc,
sprzedalam dzisiaj moje kolczyki zlote,musze zatankowac auto,zrobic male zakupy dla malego w razie w no i na to oplate,ktora jest tak naprawde za pobyt zdzierstwem, bylo mi szkoda ale mus to mus,moglam pozyczyc ale skad oddac,a tak na spokojnie,

i wiecie co moj ex od malego jest zajebisty,wchodze z malym do przychodni i patrze sms od niego o tresci WIEDZIALEM .mysle sobie cwel pewnie gdzies tu jest ze widzi i oczywiscie sadzi o malego chorobe ,bo on wie lepiej bo przeciez dziecko urodzilam, no i wygladam przez okno no i stoi autem,
to mu odpisalam,OJECIE BY WSZEDL ALE NIE TAKA CIOTA PIEPRZONA JAK TY.JESTES ZEREM NA KTORE LEJE!!! ZKINIJ Z NASZEGO ZYCIA RAZ NA ZAWSZE!!!! nos kur,,nie wytrzymalam.palant jak ich malo, i wylaczylam telefon,wiec teorie jacy sa faceci macie jasno na tacy,nie wiem jak ja takie guwno moglam kochac,bo inaczej tego nazwac nie moge!!!!!!!!
ja sie martwie,nie spie po nocach,ostatni grosz bym wydala na dzieci a takie cos ma jeszcze czelnosc ..... WIEC JESTEM NAJSZCZESLIWSZA POD SLONCEM ZE NIE MA GO Z NAMI
a dla odmiany kolega od randek,zaoferowal swoja pomoc,wypytuje sie co i jak,pyta czy cos potrzeba i co musi,nikt go o to nie prosi.bo tak sie zachowuje normalny czlowiek

triptrip SLICZNOTKA MALA:) JESZCZE RAZ GRATULACJE
nowa mame witam na forum, czyli masz dwojke jesli dobrze zrozumialam,a ile ma pierwsza pociecha??
 
czesc mamuski,a wiec jednak lekarka zalatwila diagnostyke malego w wojewodzkim w gdansku,dla hematologa to zawsze wysoki wynik i jakies ryzyko,ma tam znajomosci wiec na 16w niedziele mamy sie stawic.ja jade zeby miec spokoj psychiczny,niech lepiej sprawdze niz potem mam sobie w twarz pluc,
sprzedalam dzisiaj moje kolczyki zlote,musze zatankowac auto,zrobic male zakupy dla malego w razie w no i na to oplate,ktora jest tak naprawde za pobyt zdzierstwem, bylo mi szkoda ale mus to mus,moglam pozyczyc ale skad oddac,a tak na spokojnie,

i wiecie co moj ex od malego jest zajebisty,wchodze z malym do przychodni i patrze sms od niego o tresci WIEDZIALEM .mysle sobie cwel pewnie gdzies tu jest ze widzi i oczywiscie sadzi o malego chorobe ,bo on wie lepiej bo przeciez dziecko urodzilam, no i wygladam przez okno no i stoi autem,
to mu odpisalam,OJECIE BY WSZEDL ALE NIE TAKA CIOTA PIEPRZONA JAK TY.JESTES ZEREM NA KTORE LEJE!!! ZKINIJ Z NASZEGO ZYCIA RAZ NA ZAWSZE!!!! nos kur,,nie wytrzymalam.palant jak ich malo, i wylaczylam telefon,wiec teorie jacy sa faceci macie jasno na tacy,nie wiem jak ja takie guwno moglam kochac,bo inaczej tego nazwac nie moge!!!!!!!!
ja sie martwie,nie spie po nocach,ostatni grosz bym wydala na dzieci a takie cos ma jeszcze czelnosc ..... WIEC JESTEM NAJSZCZESLIWSZA POD SLONCEM ZE NIE MA GO Z NAMI
a dla odmiany kolega od randek,zaoferowal swoja pomoc,wypytuje sie co i jak,pyta czy cos potrzeba i co musi,nikt go o to nie prosi.bo tak sie zachowuje normalny czlowiek

triptrip SLICZNOTKA MALA:) JESZCZE RAZ GRATULACJE
nowa mame witam na forum, czyli masz dwojke jesli dobrze zrozumialam,a ile ma pierwsza pociecha??



Trip malenka jest slodka!!!:-)


Katerinka noz :szok::wściekła/y: az mi skur*syn cisnienie podniosl!!Co za szma*a z niego!!!:no::wściekła/y:Jak przyjade do Was przysiegam ze dam mu w morde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
Skopie mu jaja ktorych nie ma!!:wściekła/y:

Chu* pierd* juz bym mu powiedziala pare slow!! Wielki zasrany tatus od 7 bolesci!!




A co do znajomosci w sieci mieszkam w takiej dziurze ze tylko to mi pozostalo:-)
Ale co?Poznalam tam ostatnimi czasy pewnego 'cudownego' agenta tomka dziewczyny pamietaja:-)
Okazalo sie ze on nie wie czego chce jak znim kurna zamieszkalam to on z takimi tekstami ze chyba swoja eks kocha jeszcze..;DI ze mam do mamy na kilka dni jechaz zeby dac mu przestrzen do przemyslen ;D
No to mu dalam:D Wszystko spakowalam i tyle mnie widzial!:D
A potem sms " nie no nawet moja kawe wzielas..to juz jest koniec mdzy nami " :-D ahahaha myslalam ze padne! :D

teraz pisze do mnie taki facet M no ale hm jakis takis niezdecydowany..ciagle mi pisze ze chce zebym byla szczesliwa..i ze jak poznam kogos lepszego od niego to mam mu napisac..dziwny;] Ja wogole mam szczescie do dziwnych facetow ;/ Na brak adoratorow nie narzekam:-DAle jestem wymagajaca i malo kto mi ostatnio odpowiada teraz a takie netowe pisanie zazwyczaj szybko sie konczy i nie dochodzi nawet do spotkania bo czesto mi sie nie chce.. ;/ Kieeedys kiedys umawialam sie z takim policjantem co do czego na nk go znalazlam i mial kobiete!!Napisalam jej o mnie ona w szoku...ale wiadomo glupia zakochana wybaczyla i sa razem :D
 
Ostatnia edycja:
czesc mamuski,a wiec jednak lekarka zalatwila diagnostyke malego w wojewodzkim w gdansku,dla hematologa to zawsze wysoki wynik i jakies ryzyko,ma tam znajomosci wiec na 16w niedziele mamy sie stawic.ja jade zeby miec spokoj psychiczny,niech lepiej sprawdze niz potem mam sobie w twarz pluc,
sprzedalam dzisiaj moje kolczyki zlote,musze zatankowac auto,zrobic male zakupy dla malego w razie w no i na to oplate,ktora jest tak naprawde za pobyt zdzierstwem, bylo mi szkoda ale mus to mus,moglam pozyczyc ale skad oddac,a tak na spokojnie,

i wiecie co moj ex od malego jest zajebisty,wchodze z malym do przychodni i patrze sms od niego o tresci WIEDZIALEM .mysle sobie cwel pewnie gdzies tu jest ze widzi i oczywiscie sadzi o malego chorobe ,bo on wie lepiej bo przeciez dziecko urodzilam, no i wygladam przez okno no i stoi autem,
to mu odpisalam,OJECIE BY WSZEDL ALE NIE TAKA CIOTA PIEPRZONA JAK TY.JESTES ZEREM NA KTORE LEJE!!! ZKINIJ Z NASZEGO ZYCIA RAZ NA ZAWSZE!!!! nos kur,,nie wytrzymalam.palant jak ich malo, i wylaczylam telefon,wiec teorie jacy sa faceci macie jasno na tacy,nie wiem jak ja takie guwno moglam kochac,bo inaczej tego nazwac nie moge!!!!!!!!
ja sie martwie,nie spie po nocach,ostatni grosz bym wydala na dzieci a takie cos ma jeszcze czelnosc ..... WIEC JESTEM NAJSZCZESLIWSZA POD SLONCEM ZE NIE MA GO Z NAMI
a dla odmiany kolega od randek,zaoferowal swoja pomoc,wypytuje sie co i jak,pyta czy cos potrzeba i co musi,nikt go o to nie prosi.bo tak sie zachowuje normalny czlowiek

triptrip SLICZNOTKA MALA:) JESZCZE RAZ GRATULACJE
nowa mame witam na forum, czyli masz dwojke jesli dobrze zrozumialam,a ile ma pierwsza pociecha??

LOl ehhhhhhhhhhh rzeczywiście lepiej... i ja się cieszę teraz, że dupka nie ma koło mnie ;)

Również się z kimś spotykam i dla niego Zuzia jest oczkiem, ciągle o nią pyta, czy może nam w jakiś sposób pomóc itp. a tamten niby tatuś w ogóle nic ;]
On tatusiem się stanie po wynikach DNA hahaha bo powiedział, że na nie swoje nie będzie płacił, nie swoim nie będzie się interesował, dobry ?

Trip malenka jest slodka!!!:-)


Katerinka noz :szok::wściekła/y: az mi skur*syn cisnienie podniosl!!Co za szma*a z niego!!!:no::wściekła/y:Jak przyjade do Was przysiegam ze dam mu w morde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
Skopie mu jaja ktorych nie ma!!:wściekła/y:

Chu* pierd* juz bym mu powiedziala pare slow!! Wielki zasrany tatus od 7 bolesci!!




A co do znajomosci w sieci mieszkam w takiej dziurze ze tylko to mi pozostalo:-)
Ale co?Poznalam tam ostatnimi czasy pewnego 'cudownego' agenta tomka dziewczyny pamietaja:-)
Okazalo sie ze on nie wie czego chce jak znim kurna zamieszkalam to on z takimi tekstami ze chyba swoja eks kocha jeszcze..;DI ze mam do mamy na kilka dni jechaz zeby dac mu przestrzen do przemyslen ;D
No to mu dalam:D Wszystko spakowalam i tyle mnie widzial!:D
A potem sms " nie no nawet moja kawe wzielas..to juz jest koniec mdzy nami " :-D ahahaha myslalam ze padne! :D

teraz pisze do mnie taki facet M no ale hm jakis takis niezdecydowany..ciagle mi pisze ze chce zebym byla szczesliwa..i ze jak poznam kogos lepszego od niego to mam mu napisac..dziwny;] Ja wogole mam szczescie do dziwnych facetow ;/ Na brak adoratorow nie narzekam:-DAle jestem wymagajaca i malo kto mi ostatnio odpowiada teraz a takie netowe pisanie zazwyczaj szybko sie konczy i nie dochodzi nawet do spotkania bo czesto mi sie nie chce.. ;/ Kieeedys kiedys umawialam sie z takim policjantem co do czego na nk go znalazlam i mial kobiete!!Napisalam jej o mnie ona w szoku...ale wiadomo glupia zakochana wybaczyla i sa razem :D

Może nie dziwny, ale wydaje mi się, że takie ciepłe kluski ciut ;p z niego.
Lubi wiedzieć, że nie będzie konkurencji i że jest wspaniały i Tobie wystarcza ;p Taki ciut nie pewny siebie, ale na pewno fajny koleś co ?
Przeważnie Ci tacy fajni itp. to ciut takie ciepłe kluski, ;p
 
reklama
Hm..:-)
Opalony umiesniony..:-DTaki duzy misiek raczej:-D Zauwazylam nawet ze mnie szpieguje:D haha napisal ze idzie spac no to ja dobranoc ja tez ide ale zostalam na gg a on po 5 minutach "szybko spac piszesz z kims?" :)

Carla i pomyslec ze zaczelo sie od zwyklego seksu :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry