reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

prawda jest taka ze to ja wszystko zniszczyłam przez swoja niecierpliwosc nie dałam nam czasu rzadałam decyzj od razu a kiedy ona nie zgadzała sie z moimi oczekiwaniami powiedziałam zbyt wiele słów ktorych zaluje przezemnie moja Niunia bedzie nieszczesliwa to wszystko moja wina
 
reklama
prawda jest taka ze to ja wszystko zniszczyłam przez swoja niecierpliwosc nie dałam nam czasu rzadałam decyzj od razu a kiedy ona nie zgadzała sie z moimi oczekiwaniami powiedziałam zbyt wiele słów ktorych zaluje przezemnie moja Niunia bedzie nieszczesliwa to wszystko moja wina

Jasssssneeee. To wszystko Twoja wina! Powinni Cie ukrzyzowac! Jak smilas prosic o cokolwiek, powinnas cierpliwe czekac do 60-tki, az sie zdecyduje. Naprawde, jestes okropnym człowiekiem. Na Twoim miejscu poszlabym na kolanach do Czestochowy, a pozniej na oczach faceta wymierzyla sobie kare 100 batow w plecy i kleczenie na grochu przez tydzien.

P.
 
Ostatnia edycja:
prawda jest taka ze to ja wszystko zniszczyłam przez swoja niecierpliwosc nie dałam nam czasu rzadałam decyzj od razu a kiedy ona nie zgadzała sie z moimi oczekiwaniami powiedziałam zbyt wiele słów ktorych zaluje przezemnie moja Niunia bedzie nieszczesliwa to wszystko moja wina
Twoja wina????napewno nie :no:całe życie miałas czekac na odpowiedz???nie zadręczaj się kobieto ,to nic nie da Ja czasem miałam wyzuty sumienia ,ze moja wina ze mnie zosatwił ,ale to błąd ja chciałam zeby mnie poszanował i kochał dzidzie a on co????olał mnie i dziecko ,które ma w dupie Nawet jak dowiedział się o ciąży ,ani się nie ucieszył ani nic tak jakby było nie jego dziecko
Ja akurat trafiłam na mamy i tati syneczka wiec tylko szkoda ze zmarnowłam tyle czasu dla niego :wściekła/y:Ale miłosc jest slepa ,niestety zakochałam się w potworze i ciężko się odkochac
Zacznije życ od nowa ,będzie mu zalezało na Tobie i dzidzi to wróci Ile masz lat??Długo juz nie jestescie razem ?
 
jeszcze nie samotna tak tak my wszystkie tu wrobilysmy tych biednych facetow:-) przeciez marzylysmy o byciu samotnymi matkami, prawda? na Twoim miejscu porozmawialabym z facetem... I albo w prawo albo w lewo. Chce byc z wami to niech Cie wesprze a nie tylko wpaja Ci poczucie winy! A jak ma zamiar sie tak zachowywac to krzyz mu na droge... Kobiety w ciazy chyba czesto maja takie przekonanie ze powinny calowac facetow po rekach za ich jakiekolwiek zainteresowanie i karmic sie ochlapami jakie nam z laska rzuca.... Cieta jestem jak cholera na taki typ faceta :crazy: najchetniej by umyl raczki od wszystkiego i niech kobieta sie meczy sama, a co! Decyzja nalezy do Ciebie ale zastanow sie czy chcesz tak zyc...

a5iula on powinienen Cie na rekach nosic a nie ze Ty masz jeszcze czekac az on laskawie sie zdecyduje... Na Twoim miejscu bylabym z siebie dumna ze takiego frajera w tylek kopnelam.

bozeeeeee czy naprawde musi byc az tyle ograniczonych umyslowo facetow na swiecie?? az mi sie cisnienie podnioslo.....

mloda no to suuuuper ze Ci sie tak ulozylo z ta praca...a godziny wprost idealne:-) moje gratulacje :-)
 
witam nowe dziewczyny :-) jakkolwiek my kobiety nie zapatrujemy sie na ciaze/dziecko to jednak znalazlysmy sie na tym forum noszac w sobie dziecko i tym samym ponoszac konsekwencje swoich czynow. na pewno kazdej z nas towarzyszyl strach, niepewnosc o przyszlosc, czasem szok z powodu samej ciazy a czasem juz bezposrednio z powodu przechodzenia przez nia samotnie. ale stawililysmy temu czolo:tak:. moze i w pewnym sensie nie mialysmy wyjscia. ale niecalkiem tak. bo przeciez moglysmy dokonac aborcji badz wiesc dalej rozrywkowe zycie dopoki brzuszek by na to pozwolil- nie zwazajac kompletnie na toco dzieje sie w zwiazku z tym z dzieckiemw srodku. ale jednak kazda z nas stara sie jak moze by dziecko przyszlo na swiat w odpowiednim czasie i zdrowe i by mialo wszytsko to, comu potrzebne.
wiec to nie my odebralysmy naszym dzieciom ojcow. to ojcowie odebrali dzieciom siebie :tak:. a przy okazji odebrali samym sobie niepowtarzalna szanse uczestniczenia w procesie ksztaltowania czlowieka. odmowili sobie codziennego obserwowania jak maly czlowiek rosnie i uczy sie nowych rzeczy. pozbawili sie mozliwosci nawiazania wyjatkowej wiezi z wlasnym dzieckiem.
i ja tylko na jedno licze - ze KAZDY z nich kiedys to wszystko sobie uswiadomi zdajac sobie jednoczesnie sprawe, ze juz za pozno by to wszytsko odbudowac - i wlasnie to bedzie najwieksza kara :tak:
mloda1 ale mi pojechalas ;-). postaram sie poprawic :-p.a w ramach wynagrodzenia wklejam fotki mojego synusia z dzisiejszej nalesnikowej uczty :-).Fifko jadl nalesnika pierwszy raz :tak:jedna fotka jest Filipkiemw roli nianki. no jedna z Fifkiem w jego ulubionym schowku, do ktorego sam wlazi :-)

a teraz niestety lece,bo czuje ze moj syn jest "aromatyczny"wiec czas na zmiane pampka, pizamke i mleczko :tak:
a tak przy okazji sie pochwale,ze od jakiegos czasu wprowadzalam Filikowi NAN3 do tego Nana hypoalergicznego. wkoncu zaczelam podawac sam zwykly Nan3 i poki co wszytsko dobrze funkcjonuje i nie ma zadnej wysypki :-)
 

Załączniki

  • hajyou.jpg
    hajyou.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 43
  • nale.jpg
    nale.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 44
  • nale1.jpg
    nale1.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 59
  • nale2.jpg
    nale2.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 44
  • nale3.jpg
    nale3.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 38
  • nale4.jpg
    nale4.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 34
  • nale5.jpg
    nale5.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 36
  • nianka.jpg
    nianka.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 43
Krropelka te zdjecia wynagrodzily cala Twoja nieobecnosc na forum ;-) Ciekawe co takie dziecko mysli .... moze : ''Mama zrobila pyyyyszne nalesniki, ale po co mi robi z tego powodu zdjecia?'' ;-) Widac smakowaly Fifkowi nalesniczki, chociaz patrzac na ostatnie zdjecie .... no .... nie wiem ;-) a czyim dzieckiem opiekowal sie Filipek?? Trzymam kciuki zeby zadna wstretna alergia nie wyskoczyla juz Filipkowi!
Carlaa mysle, ze faceci mogli sie przestraszyc i uciec od tego wszystkiego, ale ja ich nie tlumacze w zaden sposob. My Matki musimy przez wszystko przejsc zaczynajac od ciazy, ktora powinna byc dla nas najwspanialszym okresem, konczac na wstawaniu nocnym, kiedy rano trzeba sie ubrac i isc do pracy zeby za cos kupic dziecku jedzenie ..... jesli faceci nas zostawiaja dlatego, ze sie wystraszyli ..... nie nie dla mnie to jest przereklamowane.
a5iula Witam na forum ... Twoja wina? :) no co Ty ..... Nie wazne jakie mialas fazy ... nie wazne czy zachowywalas sie jak kobieta w ciazy;-) nie wazne czy bylas teraz gorsza dla swojego faceta! Jesli mu zalezalo na Tobie to by zostal! Jesli odszedl ...... trzeba wyciagnac wnioski zamiast siebie obarczac wina :tak:
Agugucha Dziekuje ... mam nadzieje, ze Nikos do tej pory nauczy sie nie budzic w nocy, bo chyba nie wstane rano :)

Zamowilam prezenty na swieta na allegro w poniedzialek, a teraz slysze, ze sa takie opoznienia, ze moga nawet dojsc po swietach :szok: zachcialo sie .... ;-) Dobranoc!
 
Czesc dziewczyny.dwa dni nie mialam neta bo jakies patalachy nawrzucaly wirusa w moim miescie i jakis sajgon i dzis po slownej mojej interwencji ,bo sorki za co ja place 60 zl ,pani podala mi hasla prywatne na moje ip.i podobno ma dzialac;i jak juz w koncu sie usiadlam to sasiad dzwoni ze mi sie do auta dobieraja :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:,co sie jeszcze wydarzy.nie wiadomo,
agazoja dziekuje bardzo:)ja tez duzo czytalam ale doswiadczenie mam najwaznijesze i na pewno lepsze,a pisalam do doradcy laktacyjnego na necie i zadnej odpowiedzi widzisz,
zrobilma porzadne zdrowe zakupy i nawet te sliwki -afe-ale ogarne
kabaretka tak chlop mysli ze my jestesmy wypoczete po takim maratonie i nie mamy prawa narzekac i wogole,ale sory ja tez mam momentami dosc .....kto nie przezyje na wlasniej skorze to nie wie tak naprawde jak to jest samemu z dziecmi...
milkada kubus ma super oczka:)
adka czas najwyzszy podjac jakas decyzje,bo tak sie nie da,ale wiesz sama co robisz
jeszcze nie samotna witaj na forum,ja nie liczylabym na cud w twoim wypadku,normalny chlop nie ma takuch wachan i albo sie jest razem albo nie,kazda z nas to przechodzila a najgorsze sa zludzenia ktore pryskaja jak banka mydlana
a sile trzeba miec i kazda kobieta tu ja ma !!!! bo wie co znaczy zycie tak malego czlowieka w brzuszku ,ktorego trzeba potem wychowac :)
a5iula witaj na forum,no wiesz tak najlepiej chlop mowi i na tym sie konczy,oni rozsadkeim nie grzesza
krropelka jak ty to pieknie ujelas w slowach:)
a jak tam z twoim?super fotki ,sama slodycz
justysia no wlaczylo sie pozytywne podejscie do sytaucji
mloda super:)praca na 6 godzin z dzieckiem to git na calego i kasa zawsze jakas,wiesz co ten komlept do chrztu faktycznie drogi szok-taka kasa na tym robia ze naprawde,poszukaj na alegro:)
a moja noga no coz raz lepiej raz gorzej,w nocy nie moge sie przerzucic na bok,taki ucisk,ale co ja mam zrobic,nie moge siedziec w domku.trzeba wyjsc a na 3 pietro z wozkiem masakra naprawde .a kubus spi w wozku jak suselek:)
a mi moj synus wynagrodzil mi ciezki dzien pieknym usmiechem-kocham te moje pociechy i za nic nie cofnelabym czasu,to najwiekszy prezent jaki moglam dostac:)
 
Ostatnia edycja:
hej wszytkim
Ja juz mam dosc tej ciązy ,taka leniwa się zrobiłam ,nic mi się nie chce ,a jesc to mogę pochałaniam co tylko do głowy mi wpadnie Sprzątac mi się dzis nie chce wogóle ,a muszę powololutku i jakos się potem do tego zabrac ,zarosnę brudem:-DJa mam przeczucie ,ze bedę miała dziewczynkę ,ale się nie nastawiam bo będzie chłopiec to tez super ,wazne ze moja dzidzia i juz :tak:Aby całe i zdrowe(czasem się lękam ,zeby się chore nie urodziło)
A mnie ex zosatwił dlatego ,ze mnie nie kochał ,a i dzięki swojemu ojcu mnie zosatwił ,bo nie dałam sobie wejsc na głowe.Mam swoje zdanie i juz..Tu raczej nie chodziło o wystarszenie ,tylko odechciało mu się mnie i dziecka ,moze kiedys zrozumie albo nie ,ale powrotów nie ma Błagał mnie o te dziecko ,codziennie ja się zastanawiałam ,pytam czy mnie nie zosatwi jak zajdę w ciąze mówił ze nie ,do mojej mamy mówił ze chce blizniaki i co dostał blzinaiki a co zrobił odsunął się od nich ,gdy jedno obumierało to ja cierpiałam nie on Ja chce się zmierzyc z tym sama ,dałam radę od początku ,chodzilłam prosiłam o grosza w opiece ,skaładałam kase na wyprawkę więc dam radę i do konca ,będzie ciężko jak kazdej z nas ,ale to jest malutki człowieczek i trzeba zyc dla niego i się starac :)Siostra mnie namawiała zebym usuneła ,druga siostra kazała zeby znalazła faceta i go zrobiła w dziecko A wiecie co ja zrobiłam mimo ze mam 20 lat to się nie posłuchałam ,i żyje sama dla dziecka I je kocham
Ale się rozpsiałam ,,teraz sobie o mnie posmyslicie
A codziennie mnie ktos obgaduje w dzien w dzien ,uszy tak mnie palą ze wytrzymac czasem nie mozna:(Wiadomo kto albo ex z swoją rodziną albo moje kochane siotry ,kochają sie ze mnie smiac i obgadywac
Zyczę wam miłej soboty
 
reklama
Do góry