reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
czesc dziewczyny! ja nie mialam rano neta,pojechalam z corcia na zakupy juz mi dzisiaj troche lepiej,obkupilam sie w bluzki na brzuszek sukienke ,mieli fajne przeceny np.po 13 zl za sztuke,za wszytko zaplacilam 90 a w sumie by mnie wyszlo 240,wiec okzaja i chumorek tez sie poprawil,
kupilam tez dla malej gazete DZIECKO i byly dwie bajki bo my jestesmy z mala maniaki i jest KUPON NA PAMPRESY HUGIES 2-5 , 28 SZTUK, do carefoura,u mnie byla promocja i kupilam ta paczke za 8 zl wiec za bezcen ,akurat do szpitala.:-) polowy sie udaly kazdy wrocil zadowolony,a teraz kawusia i gazetka,
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki
ja sobie dzis pospalam do 11.;]
huorek taki oo w sumie nie najlepszy mam ale to normalna ostatnio u mnie=/
odliczam juz dni naprawde teraz ciagna sieniemilosiernie
myslalam ze chociaz kupimy dzis nowa wykladzine do pokoju malutkiej ale nie bylo ladnych przyjda dopiero kolo srody:wściekła/y: wiec super...
a wy jak tam jak samopoczucie dzisiaj?:)
 
samasamotna glowa do gory,a ty dalje remontujesz czy tylko juz teraz urzadzasz pokoik? ja czekam na okna i wtedy bede dzialac,bo nie mam sily i nerwow sprzatc dwa razy tego bajzlu,a tak za jednym zamachem,musze sie troche rzeczy pozbyc.
ja sie czyje dzisiaj lepiej ale brzuch jak skala,nie wiem ile tej nospy moge wziasc,lekarz mi zapisal 2 razy dziennie po jednej ale to mi nie pomoga,juz sie przyzwyczajam do twardego brzucha ale tak jest ciezej nie powiem,a juz wogole chodzic,
ja bym sie z toba miesiacami z checia zamienila:)
 
Ostatnia edycja:
katerinka u mnie tato robi remont najpierw zrobil sypialnie rodzicow pozniej przedpokoj teraz konczy kuchnie i jak skonczy to pomaluje mi pokoik . ale dzisiaj byli rodzice zobczyc wykladzine jakas. jutro pojade z mama zobaczyc jakas sofe tam do pokoju bo tam bede spala jak narazie i z malutką:tak: tylko ze moj tato to ma takie tempo ze szok.=/ ale skonczy napewno do narodzin Wiktori:)
a jaka nospe zazywasz zwykla czy forte?? jak zwykla to ozna brac nawet 3 razy dziennie po 2 a forte chyba 3 razy dziennie po jednej. wiecej nie zazywaj .
ale to dobrze ze sie kepiej czujesz.
jakies plany na dzis?:)
 
samasamotna a u mnie wszystko na mojej glowie,pomoze mi siostra,i sasiad bez niego nie dalabym rade,jak nie bylam w ciazy to sama robilam przemeblowanie a teraz nic nie moge,chcialam jeszcze drzwi sobie wstawic ale nie mam kasy na fachowca,a karty za duzo nie chce uzywac,zebym zawalu nie dostala,
no mam forte,i tak mysle czy sens ja wogole ja brac jak brzuch mam caly czas twardy,
no ja po tych moich spaniach to teraz chwilke odpoczne potem pranie kupa prasowania,obiad ja jutro,wszystko lekkie ale troche czasu zjamie do wieczora,ja tez odliczam wiesz juz bym chciala naprawde,ta samotnosc jest dobijajaca.ale musimy dac rade,ja sobie znajde jakies zajecie i jest lepiej,narazie uciekam.spokojnego dzionka
 
Wszystkie conajmniej zajety dzień dziś do wieczora... winszuję:)
O niebo to lepsze niż bezczynność.
Ania daj znać jaka płeć jak będzie wiadomo...
Ja umówiłam się do lekarza na przyszły poniedziałek więc odliczam dni: dzisiejszy się nie liczy więc 6 dni:-D

 
hm moim zajeciem do wieczora jest jak narazie internet i tv;DD:-D
no i chyba sie bede musiala przespac troche bo zasypiam normalnie...:zawstydzona/y:
katerinka no kazda z nas jjuz chyba dni odlicza bo ciaza robi sie coraz bardzoej meczaca;D jeszcze teraz jak na zlosc zaczelo mnie kluc cos na dole ..niewiem czemu..
 
Biedactwa... bądźcie dzielne, jak zawsze mówicie: maleństwo wynagrodzi wszelkie cierpienia...
Ja gotuję dziś pyszny rosołek jednak samotność ma to do siebie że nie ma się z kim podzielić.
Wyobraźcie sobie że mój ex dziś do mnie zadzwonił i wyładował się na mnie w kwestii jaki to on jest biedny że pracy znaleźć nie może i wszędzie tylko go okradać chcą! Ładna komedia, co?!
Jacy ci faceci biedni a świat dla nich taki niesprawiedliwy! po prostu pękam ze śmiechu SERIO!
 
reklama
Drogie Panie,

Pozwolę się wypowiedzieć w temacie "śmietnika". Kiedy wchodziłam na forum były tutaj konkretne posty, długie i odnoszące się do konkretnej sytuacji. W tej chwili forum wygląda jak rozmowa na czacie lub na gg, żadnych konkretnych problemów, tylko (za przeproszeniem) jęczenie na temat eksów. Ok, skoro tak chcecie rozwinąć ten temat, to napiszcie konkretny post, bo póki co są to dla mnie skrawki zdań (chociaż ciężko mi nazwać zdaniem post, gdzie brakuje na początku wielkiej litery, a kropki robią za spację). Ciężko jest odpisywać na zdania pojedyncze, a jeszcze gorzej na zdania, które kompletnie nic nie wnoszą do wątku, typu - "ugotowałam zupę pomidorową". Też przechodziłam ciążę samotnie i nie pisałam tutaj po zdaniu, tylko starałam się poruszać konkretny problem, proszę sobie poczytać wcześniejsze posty, a później się obrażać.. ewentualnie wyciągnąć jakieś wnioski.

Jestem na etapie załatwiania spraw w sądzie i z prawnikiem, myślę, że wiele osób by to zainteresowało, a i sama chciałabym usłyszeć (powtórzę się) KONKRETNĄ radę, a nie POCIESZAJĄCY, JEDNOLINIKOWY BEŁKOT. Nic nie napiszę na ten temat, bo mój post ZGINIE pośród wielu, które ani nie są dla mnie pomocne, ani nie są w temacie (i to nie czasami, a często).

Wiem, że wiele osób uraziłam, ale zawsze myślę to co piszę i piszę to co myślę.

Pozdrawiam,
Podły Człowiek i Matka Polka
 
Do góry