reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Oj Gjoasia, fajki ciężarnej szkodza :) ale stres chyba bardziej! Fajnie czasem pogadać tutaj po to żeby się podnieść na duchu nawzajem; mnie coś boli brzusio wieczorem znów, ale tak u góry, nospa nie pomogla.Samotna poszla spac, bo też dzis coś slabo. Ja jeszcze posiedzialabym, a Wy?
 
reklama
krropelka nikt sie nie obrazil, tylko teraz nie wiadomo czy mozna cos napisac, czy lepiej wyslac do kolezanki smsa a chyba ni eo to chodzilo. Pamietam, ze niektore dziewczyny, ktore sa juz szczesliwymi mamusiami tez niejednokrotnie mialy pojedyncze wypowiedzi, ktore nie zawieraly pol strony. Wtedy nikomu to nie przeszkadzalo. Sa tu dziewczyny, ktore maja totalna depresje i potrzebuja tylko napisac jedno zdanie i mi to nie przeszkadza. Chce pocieszac i byc pocieszana, a jak ktoras pisze o problemach maciezynstwa to tez staram sie wypowiadac bo jedengo synka juz mam. Teraz nie wiem jak ma wygladac moja wypowiedz na forum, zeby nie zakocic formuly tej strony
 
oj dziwnie sie zrobilo.ale kryzys musi byc tak.;-)
ja uciekam do wyrka,nie wiem o ktorej wstane bo nie wiem jak sie bede czula tak naprawde,ale oczywiscie jak bede w stanie zaraz jestem,dobranoc dziewczyny spokojnej nocy wszytskim zycze:-)
 
postaram sie jak wstane, wiec pewnie 10-11 jak mlody nie wezmie kompa.
Niestety ruchy nadal mam slabiutkie, wiec ide polezec, moze cos sie zmieni.

Ania mam nadzieje, ze z kazdym dniem bedzie lepiej i fatalne dni zaczna bezpowrotnie odchodzic w zapomnienie

Katerinka obys jutro czula sie lepiej i zeby brzuszek juz tak Ci nie twardnial, do samejsamotnej zreszta ta sama prosba, glowa do gory i zero placzu:-)

dobranoc wszystkim, buziaki
 
hejka dziewczyny!

jakos sie dziwnie zrobilo na forum. przyznaje ze i ja nieraz zionelam nienawiscia. jezeli przez to komus bylo glupio to moge napisac tylko sorry.
ja jakos ostatnio tez nie umie sie wbic w temat tego co piszecie;
i bardzo brakuje mi dziewczyn ktore byly/sa tu wczesniej ode mnie. brak mi trafnych i madrych postow Krropelki, mile optymistycznych postow Asuzany,czy nawet historii z zycia Smoka Abundzu. prosze nie obrazcie sie dziewczyny.nie chce nikogo oceniac bo forum jest po to by sie wyzalic. ale wczesniej byly poruszane tematy rozne(np chrzciny, wyprawka jak w sadzie itp), kazdy cosik napisal i mozna sie bylo do tego odniesc
 
Zapewne musiało być ciekawie.
Wiele dziewcząt jest już na ostatniej prostej w swojej ciąży może to stąd wynika. Zresztą nie mam pojęcia, nie było mnie tu wcześniej. Ja jeszcze dobrze swojej ciąży nie potwierdziłam (same testy) więc długa droga. Jedyną zmianę którą odczuwam to fakt że już się ca całą noc do knajpy nie wybiorę... Właściwie to dopiero od tygodnia siedzę w domu a już dostaję lekko w głowę. Trzeba coś z tym zrobić. Akurat mam wakacje ale trzeba już jakiejś pracy poszukać ... rozsądek przemawia. Od sprzątanie szczotki mi zamiast dłoni wyrosną w końcu.
Pozdro dziewczątka:-)
 
hej Kitta, wlasnie zastanawialam sie co z Tobą sie dzieje i co z dzidzią w końcu. Idź może do innego lekarza. U mnie potwierdzil w 5 tyg ciążę. A jak samopoczucie pscyhicznie? Gratuluje werwy do sprzątania, ja przez ten ból duszy nie mam ochoty nic robić...A jak tam samopoczucie u Gjoasi dzisiaj? Dolek czy górka dzisiaj? :)
 
reklama
Wiesz aniu masz rację! Pójdę do innego ale już tak żeby się nie wkurzać to poczekam z wizytą do początku przyszłego tygodnia... Ach tak żeby na wszelki wypadek nie usłyszec tego samego że w sumie to nic nie widać a testy 3 pozytywne (zrobiłam jeszcze jeden w sobotę hihihi)
Musze wam dziewczęta powiedzieć że ja dziś mam tak dobre samopoczucie że kurcze bardzo rzadko się zdarza aż takie... Jakoś tak pogoda wypasiona w Bydgoszczy wręcz idealna, śniadanko gazetka i tak zleciało do tej godziny. Jedynym moim problemem na dzis jest uprzyjemnienie sobie reszty dnia:laugh2:
Pozdrawiam was bardzo serdecznie i życzę samych górek!
 
Do góry