reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Ładnie się rozpisałyście kobitki :-) .
Kinga 78 witam Cie na forum,mam nadzieję że będziesz do nas częściej zaglądała i dzieliła się swoimi smutkami i radościami :-).W którym miesiącu ciąży jesteś,i czy znasz już płeć swojego maleństwa ?:-)
Następny facet okazał się być niedojrzałym,jejqu zastanawiam skąd Oni się biorą :confused:
kto ich tak wychował że nie potrafią ponosić odpowiedzialności za swoje czyny,i nie potrafią liczyć się z uczuciami kobiet które ich kochają,kochały....

Kabaretka już od paru dni czuję ruchy mojego szkraba :-),taka wiercipiętka z niego lub z niej :-).A Ty już czujesz?
 
reklama
AdiLea super że już z maleństwem lepiej i że Tobie też. Niestety, ale kobiety mają tak że czasem sobie popłaczą, czy to w ciąży czy zaraz po. Ja wczoraj spędzilam cudwony w jakiś sposób wieczór, a dzisiaj od rana mogłabym płakać i płakać. Wczoraj mój miał ur i zrobiłam mu niespodziankę i aż śmiać mi się chce bo, byliśmy w grocie solnej a potem plan był taki by pięknym parkiem i nad jeziorem w lasku wrócić do domku i udał się śliczny biały śnieg wszędzie chrupał i było tak idealnie jak sobie zaplanowałam, a pół godziny po tym jak wrociliśmy zaczał padac deszcz i już było po śniegu, więc dosłownie chyba ta pogoda czekała na ten wczorajszy wieczór dla nas ;)hihih. Z jednej str też się trzymam tego że jak nasza córunia się pojawi to moj zwariuje dla niej,
A jeśli chodzi o imionka to my się nadal zastanawiamy, ale podam Ci moje może sobie coś wybierzesz: Dorotka to mój faworyt:), ale jeszcze Paulinka, Natasza, Anastazja, Amelka, Justynka. sama nie wiem, jest tyle imion, ale może jakiś wpadnie Ci akurat w ucho.
Milkada zgadzam się z AdiLea chyba najlepiej szczerze porozmawiać z siostra.
 
AdiLea widzę że coraz pogodniejsza się robisz :-),z dnia na dzień będzie lepiej :-).
A co do imion to bardzo spodobało mi się dla dziewczynki Anielka,a dla chłopca Jakub :-)stare polskie imiona.Tylko że słyszałam że Kubuś to ostatnio bardzo popularne imię,ale mam jeszcze mnóstwo czasu na zastanowienie:-),pewnie jak zobaczę dzieciątko to będę wiedziała jak dać mu na imię :-)
 
Wow, jedna noc, ale tyle sie wydarzylo u nas na forum :-)

Witam nowe dziewczyny na forum, dla mnie to miejsce jest jak terapia, moge sie wygadac, poradzic, wyplakac, i wszyscy mnie rozumieja, bo wszystkie dziewczyny na tym forum przechodzily lub przechodza przez to samo. Na pewno z nami bedzie lepiej :tak:

Milkada, zdjecie brzuszka wysle jak wroce do polski, wiec pod koniec tygodnia - porownamy sobie :cool2: Jesli chodzi o ruchy maluszka, to czuje je juz od okolo 3-4 tygodni, bardzo ruchliwe te moje male :-)

AdiLea ciesze sie ze juz lepiej sie czujesz. Dobrze ze napisalas do ojca dziecka, moze sie jakos poczuje do obowiazku rejestracji, a jesli nie to do sadu go i zero litosci. A jak z malutka? Juz lepiej sie ze soba dogrywacie? Jestem z ciebie dumna :-)
 
Cześć Dziewczyny, mam dylemat... Jestem jestem spod Krakowa. Ostatnio znalazłam w necie taką grupę dla samotnych matek i kobiet w ciąży w jakimś krakowskim prywatnym centrum położniczym, które sie nazywa "Koala". Grupa nazywa się "Sama Mama". Podobno prowadzi to psycholog i mozna też przyjść z dziećmi, bo gwarantują opiekę nad nimi w sali obok. Brzmi to nieźle, ale sie waham. Czy słyszałyście moze o tym centrum połoznioczym lub o tej srupie?
Dzieki za pomoc
 
Czesc Was dziewczyny.Dla mnie to forum jest super, najlepsza terapia. Kiedys poczytalam inne watki, ale bardziej sie zdolowalam , bo przykro jest czytac o tych super tatusiach, jak sie opiekuja i jakie to uczucie kiedy dotykaja brzuszka.A ciezko jest przechodzic ten wspanialy okres samotnie..

dziewczyny jak sie czujecie, bo mnie od paru dni boli krocze, raz mocniej raz slabiej, ale boli ciagle.W necie wyczytalam ze to rozciagajace sie spojenie lonowe, i ze normalne.Ale na wszelki wypadek ide do lekarza dzis sprawdzic co to dokladniej.
Mam nadzieje ze dzis tez sie dowiem co za plec.
Pozdrawiam
 
hej Nikki mam nadzieje ze to nic poważnego i że wszystko bedzie ok. A co za malenstwo byś chciała?? ja dzisiaj czuje się jakos jak wyrzuta i wypluta. tak jakos mi dziwacznie
 
reklama
A ja sie poklocilam z mama i jest mi zle. Czasami mam wrazenie ze ona by dla mnie wszystko zrobila, a czasem tak jak teraz ze wogle mnie nie rozumie i mysli ze dla mnie wszystko takie latwe jest. Mi jest ciezko, staram sie byc silna, kiedy jestem ona wtedy jakby mniej mi pomagala. Smutno mi.
 
Do góry