reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

reklama
To dziwne bo na suwaczku mamy ten sam termin ! :-)
A jak byłam teraz na usg to wychodzi że 19 czerwca,tylko że najbardziej wiarygodny termin jest ustalany przed 12 tygodniem ciąży:-),bo potem to już różnie rosną maluszki...
Mam dzisiaj jakiś nie za dobry dzień:-(,mam egzamin w szkole i wszystko mnie jakoś przytłacza,czuję się strasznie samotna :baffled:...
 
To dziwne bo na suwaczku mamy ten sam termin ! :-)
A jak byłam teraz na usg to wychodzi że 19 czerwca,tylko że najbardziej wiarygodny termin jest ustalany przed 12 tygodniem ciąży:-),bo potem to już różnie rosną maluszki...
Mam dzisiaj jakiś nie za dobry dzień:-(,mam egzamin w szkole i wszystko mnie jakoś przytłacza,czuję się strasznie samotna :baffled:...

To nie jesteś sama ja też mam dzisiaj egzamin, i jakoś nie czuję się na siłach by go pozytywnie napisac. Jakoś musimy sobie dac radę, powodzenia i czekam na relacje jak wrócisz.:-)głowa do góry musi być dobrze
 
Powodzenia dziewczyny na egzaminie!
Ja dzisiaj mam dzien pakowania, szykowania, o 6 rano samolot - smutno mi zostawic moja mamusie, poza tym boje sie, bo latwo nie bedzie. Coz, jestem silna, musze byc i dac rade wszystkim tym przeciwnosciom losu, ktore na mnie czekaja.
 
Dziewczyny powodzenia na egzaminach, nie wiem skąd wy bierzecie tą siłę, żeby jeszcze w tej sytuacji się uczyć i zdawać egzaminy.
 
reklama
dzięki dziewczyny za słowa otuchy, ja już jestem po. no zobaczymy, może i bez poprawki się obejdzie.
kabaretka nic się nie martw wszystko musi być ok, rozumiem Twój smutek co do mamusi, ale sa telefony itp. na pewno dacie sobie radę, przecież masz ją w serduszku a ona Ciebie a to ważne, a pewnie ani się obejrzysz a już znowu będziecie się widziały.
zuza 09 nie martw się Ty też na pewno sobie ze wszystkim poradzisz, głowa do góry, wiem, że boli, że nie jest łatwo, ale to nie koniec świata, masz w sobie maleńka istotkę która jest najważniejsza!!!i ona zawsze będzie Cię kochać:-):-):-)

my jutro jedziemy z moim do lekarza i z jednej str bardzo się cieszę, że sie zobaczymy, a z drugiej strasznie się boje, chcę widzieć w jego oczach to co widziałam jeszcze chwilkę temu, a jeśli nie zobaczę, tego się boję, choć dziś dostałam smska że trzyma kciuki.
a zresztą apropo nauki i egzaminów przecież to nasza przyszłość i chcemy jak najlepiej dla nas samych i naszych dzieciaczków, więc już teraz musimy zadbać o to by w przyszłości górka była mniejsza i by nam się lepiej żyło, nie będziemy w końcu same będzie maleństwo!!!:-)
a co chyba nawet trochę pozytywny dziś humor mam
 
Do góry