reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

Witam ponownie:-), dawwwwwwnooooo mnie tu nie bylo... ale tylko dlatego ze probuje zrozumiec ze tak naprawde to juz mniej czuje sie samotna:-), mam cudownego synka, i niedlugo powitamy coreczke:tak:...
pozdrowionka dla wszystkich mamus..

co do astmy...:-(smutne ale ja niestety mam, moj synek od prawie dwuch miesiecy musi brac lekarstwa,ale pocieszenie jest duze bo dzieci u ktorych szybko sie to wykryje jest mozliwosc calkowitego wyleczenia:-):-):-)na co licze i o co sie modle!
moi rodzice palili...ja nie pale i nigdy nie palilam, ale tata mojego synka palil duzo...wiec nie wiem skad to sie moze wziac...tak dla informacji..

zycze duzo zdrowka...glowki do gory:-),napewno wszystko sie ulozy i bedzie dobrze!!!:cool2:
 
reklama
Bezsenna - tata Macka jest alergikiem, jego pierwszy syn tez ma alergie praktycznie na wszystko a nie wiem czy wypalil jednego papierosa w zyciu. Lekarze nie dali mi do zrozumienia ze to moja wina. Palilam tez jak bylam z [ierwszym synkiem w ciazy i jakos nic mu sie nie stalo. wiem ze palenie jest przyczyna wielu chorob u dieci ale czy jest tez teraz to nie wiem...
Powiem tak, /twoja wypowiedz nie wygladala jak pytanie, tylko jak atak, zarzut w moja strone. Masz do tego prawo, ale ja bym sie nie odwazyla...

pozdrawiam
 
oj oj znowu sie zaczyna ;)) mysle, ze jakby mial miec ta astme, to by ja mial bez wzgledu na to czy Gjoasia palila w ciazy, czy tez nie..... ja tez przeciez palilam, a asymetria ciala Nikosia nie jest tego wynikiem :/ w kazdym razie Gjoasiu zycze zeby Maluszek sie wyleczyl ( a raczej zeby Go wyleczyli) szybko z tej astmy .... mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, bo .... przeciez musi byc :)) swoja droga, nawet jesli to by bylo od palenia, nie chcialabym uslyszec takich zarzutow, ze to moze tego wina, bo to mogla byc tez wina tego, ze przeszlam obok baru, w ktorym palili ludzie, a nie bede sobie plula w brode, ze tamtedy przeszlam :/ widocznie tak musialo byc :) Ale Bezsenna chyba nie napisala tego po zlosliwosci, tylko zadala pytanie wg mnie :)
Orchidea serdeczne gratulacje!!!!!!!!!! Ciesze sie, ze juz jestes po porodzie, i ze niebawem ujawnisz Nam rabka tajemnicy i powiesz jak Maluszek sie nazywa i oczywiscie wrzucisz tu kilka fotek :*
Katerinka ja tez mialam problemy ze sciagnieciem pokarmu, ale to wszystko zalezy od laktatora, opowiadalam Wam kiedys jak mi kolezanka sprzedala laktator ale zapomniala butelek dolaczyc ( i w sumie juz ich nie miala), a ze mialam jeszcze inny ( duzo gorszy), to z niego korzystalam. Jednak nie dawal efektow, po 30 minutach sciagania, w butelce bylo 30 ml :/ a pozniej skorzystalam z tego co kupilam od kolezanki, tylko, ze podlozylam inna butelke, efekt byl piorunujacy, po chwili mialam juz 150 ml dla Nikosia :)
Ankaaa faktycznie zaginelas w akcji ;)) a porod tuz tuz :) zycze udanego, szybkiego i malo bolesnego porodu :* pochwal sie jak juz bedzie po wszystkim :D
 
no nie ma jak forum:-) i zawsze cos ale kazdy ma cos do powiedzenie wiec grajmy w otwarte karty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja mialam dzisiaj jakis patronaz,byla pielegniarka,sto pytan do o mnie ,dzieci i dom,stw,ze maly jest grubasny i fajnie sie rozwija,za to ja jestem jakas przygaszona..hm nie wiem co to mialo znaczyc ale depresji nie mam i zyje,:-)
powi,tez ze samotnych jest jak bulek w sklepie,zajebiste porownanie,i tez ze chlopy sie do niczego nie nadaja,nie chcialo mi sie z nia dyskutowac,zrobila swoje i poszla,
 
Z paleniem w czasie ciąży to różnie bywa, ja osobiście nie znam żadnego przykładu, aby palenie mamy miało jakiś wpływ na dziecko. Poza mną i koleżanką z pracy nie znam też żadnej co by rzuciła fajki. Ja się cieszę, bo już nie myślę o papierosach, ale jeszcze z 2 miesiące temu aż mną telepało na samą myśl i kombinowałam, jak by tu po porodzie sobie w końcu zapalić :) Ale mi przeszło, w sumie jak od lipca nie palę (poza kilkoma razami, kiedy np. nawiedziła mnie mamusia dawcy) to ochota przeszła. A paliłam jak smoczyca, nawet po 20 dziennie- i nie ukrywam że uwielbiałam palić... Jak kiedyś będę bogata to może znowu zacznę :)
Pytałam o kosmetyki J&J Baby- używa któraś z Mam??
 
orchidea PRZEOGROMNE GRATULACJE!!! BUZIAKI DLA CIEBIE I MALENSTWA:*:*

jeszcze nie samotna to teraz chyba na nas kolej;)

a ja wlasnie sie szykuje na wizyte u gina, mam nadzieje ze bedzie mial dla mnie jakies dobre wiesci, wiec trzymajcie kciuki:)
 
orchidea PRZEOGROMNE GRATULACJE!!! BUZIAKI DLA CIEBIE I MALENSTWA:*:*

jeszcze nie samotna to teraz chyba na nas kolej;)

a ja wlasnie sie szykuje na wizyte u gina, mam nadzieje ze bedzie mial dla mnie jakies dobre wiesci, wiec trzymajcie kciuki:)


A na kiedy masz dokladnie termin:)? ja to sie strasznie boje, dzis mi sie snilo ze zaczelam rodzic i zadzwonila do mnie nasza forumowiczka przyszla mama 26 i powiedziala ze tez sie zaczelo zebym po nia podjechala:-D schizy mam juz chyba:D powiedz mi kochana cy wszystkie wyniki mialas ok? i czy wiesz cos moze na temat teo czy na usg jak widzisz buzke dziecka to mozna sie doszukac cech wygladu typowych dla dziecka z zespolem downa? ciagle mi to nie daje spokoju:-(, mimo ze wyniki mam super i dzidzia wg mnie wyglada normalnie, czy na pozniejszych usg mozna ocnic ze gowka cos jest nie bardzo co moze wskazywac na chorobe??

co do kosmetykow j&j to mama mi odradza, i namawia na nivea twierdzac ze sa delikatniejsze, ale mama i tej firmy i tej, za niedugo dam znac ktore moim zdaniem lepiej sie spradzaja, ale sadze ze to wszystko i tak zalezy od stanu skorki maluszka.

P.S. dziewczyny strasznie sie tu zaczynacie siebie czepiac,jakis czas nie zwracalam na to uwagi ale zaczyna byc to niesmaczne, to jest forum i kazdy moze wyrazic swoje zdanie ale nie najezdzajcie na siebie bez sensu.
 
Z paleniem w czasie ciąży to różnie bywa, ja osobiście nie znam żadnego przykładu, aby palenie mamy miało jakiś wpływ na dziecko. Poza mną i koleżanką z pracy nie znam też żadnej co by rzuciła fajki. Ja się cieszę, bo już nie myślę o papierosach, ale jeszcze z 2 miesiące temu aż mną telepało na samą myśl i kombinowałam, jak by tu po porodzie sobie w końcu zapalić :) Ale mi przeszło, w sumie jak od lipca nie palę (poza kilkoma razami, kiedy np. nawiedziła mnie mamusia dawcy) to ochota przeszła. A paliłam jak smoczyca, nawet po 20 dziennie- i nie ukrywam że uwielbiałam palić... Jak kiedyś będę bogata to może znowu zacznę :)
Pytałam o kosmetyki J&J Baby- używa któraś z Mam??
ja mialam taka probke ze szpitla plynu do kapieli i mycia i byl super,mydelko tez fajne, ale ja mma w domu ful kosmetykow ,ktore kupilam i dostalam i leza,bo musialam malemu odstawic prze z ta bakteria,i kapie go tylko w oillan,i jest dobrze,
ja tez znam bardzo duzo osob ktore palily fajki w ciazy i jakos nie rzucaly,tak samo zarzuty co do alkoholu,ja jakos zanim nie wiedzialam ze jestem w ciazy juz pilam ogromne ilsoci ze tak powiem do okazji,potem tak samo piwko czy winko i maly jest zdrowy,nie ma co popadac w fanaberie,bo czlowiek by kuzla dostal
agugucha to daj znac po wizycie i czekamy na dobre wiesci:)
jeszcze nie samotna musisz sie przyzwyczaic do pewnych rzeczy tutaj.ktore sie nie zmienia chyba....na mnie tez raz byl atak i myslisz ze sie przjelam ,pisze dalej i tyle.
wiesz ja raz pytalam lekarza czy wykazuje na usg jakies choroby,ja chodzilam na to 4d i kupa kasy szla i zapewnial ze z pomairow oni zaraz wiedza,wiec nie martw sie na zapas
a co do usg,moj kubus mial duzy nosek na usg a ma w rzeczywistosci bardzo zgrabniutki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry