reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samotna Matka- Samotna w ciazy?

witajcie dziewczyny
nie zdazylam nawet was poczytac do konca bo niestety bede miec remont w domu i musze odlaczyc neta takze zegnam sie na kilka dni moze tydzien :( ale jak tylko sie uporamy ze wszystkim to pierwsze co odezwe sie do was.

fikusek u mnie rowniez jak najbardziej masz glos "za"

a mam nadzieje ze kiedys przyjmiecie mnie do grona grupy samotnych mam :):)

narazie sie zeganm i buziaki dla wszystkich mamusiek i maluszkow :):)
 
reklama
witajcie dziewczyny
nie zdazylam nawet was poczytac do konca bo niestety bede miec remont w domu i musze odlaczyc neta takze zegnam sie na kilka dni moze tydzien :( ale jak tylko sie uporamy ze wszystkim to pierwsze co odezwe sie do was.

fikusek u mnie rowniez jak najbardziej masz glos "za"

a mam nadzieje ze kiedys przyjmiecie mnie do grona grupy samotnych mam :):)

narazie sie zeganm i buziaki dla wszystkich mamusiek i maluszkow :):)

pewnie ze przyjmiemy: jak wrocisz to wysle zaproszenie:() chociaz juz tam nie piszemy ale ja jestem jak najbardziej za tym by wznowic nasz grupe:) mozemy tam napisac o czyms co np nie chcemy by wszyscy czytali:)
 
witajcie dziewczyny:)
jestem totalnie padnieta najchętniej bym wogóle z wyra niewstawała:(

Był dzisiaj "tatuś" mojej trzeciej dzidzi,przyniósł kaske na usg kupił mi witaminy i syrop na przeziebienie,w szoku jestem :szok: ale bynajmniej teraz niemusze sie martwic ze na usg pieniazków miec niebede.
Nad tymi witaminami sie teraz zastanawiam czy łykac czy nie?kupil prenatal kiedys je łykalam,były w takim jakby słoiczku zakrecanym teraz w blistrach jest,az sie zdziwiłam :-Dspecjalnie dla takich sklerotyczek jak ja robione,bo jak kiedys niewiedziałam czy łykłam musiałam wysypywac i liczyc :-Da w blistrach to wiadomo czy łykło sie czy nie.

Moje maluchy coś marudne ale to chyba na tą pogode,tak cieplutko i słonecznie było a teraz pochmurno :-(niewiem czy w wekendzik majowy zajże,także życze miłego wypoczynku :)
 
Ja wiem, ze przez alimenty nie pozbywam sie wychowawczego hehehehe dziewczyny ja studiuje prawo i wiem jakie jest to wszystko pop******* z tymi alimentami... A pisalam, ze strace wychowawczy, bo jakbym dostala te alimenciki to by mi prog przekroczylo bo juz jestem na styk...o to chodzi. Chociaz nie wiem jak to tam jest, chyba jak teraz nie pracuje i jestem na wych to sie liczy jakos inaczej. Zreszta nie wazne, bo nie zamierzam miec nic wspolnego z tym idiota.. Nie chce mi sie tulac po sadach, a jesli dziecko ktoregos dnia uzna jaka jestem niedobra, ze nie chcialam, zeby sie z nim widywalo to ja zostawiam otwatrte drzwi. Pewnie Wam sie to wyda dziwne, ale ja chce dla niego i dla siebie rowniez jak najlepiej i nie chce sobie zasmiecac zycia takim czlowiekiem jak on
 
czesc mamuski bylam wczoraj na piwku tez z samotna mama ,ktora jest w trakcie rozwodu,nie moglam sie nagadac z nia a potem poszlismy potanczyc,zaraz mi sie lepiej zrobilo i chumor sie poprawil

co do wpisywania i alimentow,nie zaczynajcie zadnych klotni bo to tyle razy juz bylo walkowane ze szkoda nerwow,KAZDY ROBI JAK CHCE I NIECH TO KAZDY USZANUJE

ja mam wpisane ojcow w akty i nic z tego nie wynika a o alimenty walczyc bede tyle razy ile bedzie trzeba,zrobic latwo a potem gorzej placic nie mowiac o opiece ale zyc trzeba dalej co by sie nie dzialo.
 
Ostatnia edycja:
czesc mamuski bylam wczoraj na piwku tez z samotna mama ,ktora jest w trakcie rozwodu,nie moglam sie nagadac z nia a potem poszlismy potanczyc,zaraz mi sie lepiej zrobilo i chumor sie poprawil
.

Ja dzis wychodzę do takiego clubu... Oby sie udalo ..drugo raz w zyciu zostawiam malego na cala noc samego beze mnie:) I mam nadzieje ze spotkam sie z przemiłym Panem przy okazji :) Oby nie zapeszyc....Spie u kolezanki ale raniutko wracam do domku:) Buziak dla Was kobietki i maluszki :) Te male duze i te Fasolki:)
 
orchidea to szampanskiej zabawy :)

kubus juz 3 dzien z rzedu spi od 19.30 ,jaki spokoj :-) bo tak mi caly dzien chodzi i biega i ma co raz nowsze pomysly
dzisiaj go kapalam a on sobie usiadl ,wzial pilnik do stup i piety sobie szorowal:-D myslalam ze padne
 
katerinka super ze sie wybawilas:)

no i masz racje z tym ze nie am sensu pisac juz o wpisywaniu ojca bo znowu nei milo sie zrobi:)

Orchidea udanej zabawy kochana:*

ja jakos dzis przybita jestem:(
 
katerinka111 fajnie że udany wypad oby więcej takich :-)
orchidea22 a jak twój wypad???
A do mnie odezwał się kolega z zamierzchłej przeszłości taki kumpel od smutków przy piwie mam nadzieję że niedługo i ja pójdę w miasto ;-)

A moje dzidzia ciągle przeziębiona ale jak by troszkę lepiej było ale nie chcę zapeszać bo ostatnio mi się wydawało że się polepszyło a było gorzej :eek:
 
reklama
Do góry