reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie w 10 tygodniu ciąży

Kinia1994

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Luty 2022
Postów
15
Cześć wszystkim!
Zaczełam 10 tydzień i dzisiejszy dzień to jakaś masakra. Nie mam siły wogole, najchętniej bym tylko leżała i spala na zmianę. Jak wy się czulyscie w tych tygodniach ciąży. Wiem też że każda ciąża jest inna ale jednak chciałabym wiedzieć czy to jakiś przełom że rozpoczął się 1 trymestr czy może zmiana pogody?
 
reklama
Przesilenie robi swoje - to raz.
A dwa- cały twój organizm przechodzi teraz rewolucję.
A objawy są przeróżne np tradycyjne wymioty- nie każda to ma.
Tak samo jak ciągłe zmęczenie, ciągła senność, zadyszka i szybsze bicie serca nawet jeśli ktoś do tej pory nie miał z tym kompletnie problemu, częstsze bóle głowy, zaparcia, wzmożone gazy ... ooo masa tego 😊
 
Oooo właśnie ja tak mam tylko bez wymiotów. Czuję się tak zmęczona jakbym tone ziemniaków przezucila. I to wstawanie w nocy na siku to już wogole masakra. Zmiana pogody chyba też tutaj robi dużo.
 
10 tydzień to już końcówka pierwszego trymestru 🙂 ja ledwo chodziłam. Ciągle wymiotowałam, bolała mnie głowa, najchętniej bym leżała i spała. A jeszcze gorzej, że się nastawiałam, że "ciąża to nie choroba" i na pewno będzie wszystko OK. I z ciążą było. Ale moje samopoczucie beznadziejne.
 
10 tydzień to już końcówka pierwszego trymestru 🙂 ja ledwo chodziłam. Ciągle wymiotowałam, bolała mnie głowa, najchętniej bym leżała i spała. A jeszcze gorzej, że się nastawiałam, że "ciąża to nie choroba" i na pewno będzie wszystko OK. I z ciążą było. Ale moje samopoczucie beznadziejne.
Tak jak napisałam wcześniej. Ja akurat póki co to nie wymiotuje ani nic ale senność, ból piersi i ciągła chęć sikania. Niby ładna pogoda na dworze a ja nawet chęci nie mam na spacer. To niczym taka chandra
 
O jeny, ja chyba przez dwa trymestry wstawałam 15 minut przed wyjściem do pracy i od razu po powrocie kładłam się spać :D ale później było lepiej :)
 
reklama
Do góry