reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Agnieszko,nie chcę byc gderliwą babą,ale chyba lepiej się przemęczyć z tym gipsem.Ja to chyba bardzo się tą nogą przejęłam,bo dopiero wczoraj zaczęłam na niej stawać i dopiero mam lekko starty gips ;)
Poradź się tego lekarza,bo chyba lepiej się pomęczyć niż żąłować,że sie nie doleczylo.Poza tym jeśli pracujesz to możesz uzyskać odszkodowanie,a jak przerwiesz leczenie to nic z tego.
Najgorsze jest za Tobą :laugh:
 
reklama
Spędziłam dziś dzień na przyjemnościach. Byłam w kinie na "Tylko mnie kochaj" a potem na wielkim obrzarstwie w Pizzzy Hut. Padam teraz bez sił, ale było warto!
 
a mi mąż zafundował dzień odpoczynku i zabrał małą na plac zabaw.. siedzieli tam 3 godziny - a ja miło leniuchowałam w domu.. oj jak mi było dobrze..
 
Witam Piękne Przyszłe Mamusie i Ich Fasolątka!

Mam nadzieję, że nie będziecie miały mi za złe jak od czasu do czasu do Was zajrzę. Czuję ogromny sentyment do września bo sama jestem wrześniówką, tylko 2005.

Życzę Wam pięknej ciąży, zdrówka, żadnych wirusów infekcji itp. przez 9 miesięcy ( a i później również) i żeby Wasze dzieciaczki rosły w brzuszkach duże i zdrowe :laugh: :laugh: :laugh:
 
Witam dziewczyny :)
Ja tak na chwilke, zaraz jedziemy do rodziców i nie będzie mnie przez tydzien. Mała ma ferie od przedszkola wiec aby sienie nudziła całe 2 tyg. ze mna w domku to jedziemy na tydzien do mamy. Piszę abyście sie nie martwily ze sie nie odzywam. Niestety nie mam tam dostępu do inter. Jak wrócę to sie od razu odezwę. Po powrocie chce zobaczyć tu same dobre wieści a moze jeszcze nas przybędzie :) Pa i zyczę miłego tygodnia :)
 
Cleo wypoczywaj ;)
Ja też za kikla dni się urywam do rodziców,ale to dopiero jak wrócę od gina i jak sie podziele z Wami wiadomościami:)
Czuję się dobrze,czasami to zastanawiam się czy napewno jestem w ciązy :laugh:
Bo w sumie męczy mnei tylko brak snu i zaparcia :laugh:
Nie mam juz mdlości,z siusianiem bywa różnie,raz więcej,raz mniej :laugh:
No i smaki mam ciągle na kwasiory ;)
Pozdrawiam i miłej niedzielki zyczę :)
 
Ja niesteety mdłości mam nadal. Chyba w tym tygodniu wybiorę siędo dentysty na kontrolę. Problem tylko w tym, że jak nie mogę znieść szczoteczki w ustach to jak zniosę kontrolę?? ;) Chyba trzeba będzie ostrzec Panią doktor...
 
no ja się boję dentysty a dodatkowo moja do Anglii wyjechała.. i nie mam nikogo znajomego, kto by mi zęby obejrzał :( a trzeba by ..
 
WITAM WAS WRZEŚNIÓWKI 2006

Pozwoliłam sobie napisać do Was z sentymentu. Jestem wrzesniówką 2005.. Rok temu miałam takie same rozterki, pytania i problemy jak Wy. :) Życzę powodzenia i cieszcie się tym wspaniałym stanem, w którym jesteście. Gdy pojawi się Dzidzia, też będzie wspaniale, ale inaczej :). Bedzie dobrze, musi być :)
 
reklama
Dzieweczki! ;)
Juz po gipsie ;)ale wcale nie jest tak jak myślałam,a myślałam,że od razu będę fruwać ;D
Czeka mnie jeszcze długa droga rehabilitacji,ale to już "pryszcz" ;)
Mdłości pojawiają się jak jestem glodna,np.przed chwilą: ;)
Jutro do gina,noe mogę sie doczekać ;)
 
Do góry