reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

Pomoc na samym poczatku jest niezastapiona i wiadomo czemu,kobieta jest wykonczona porodem i wtedy kazda,obojetnie jaka pomoc jest super :-) Ale wiadomo nie kazdy ma szanse uzyskac takiej pomocy :tak:
Dziewczyny dzisiaj mnie strasznie boli w krzyzu :oo2: mam nadzieje ze mi to przejdzie bo bol jest nieprzyjemny.
 
reklama
A ja nadal czuje sie rewelacyjnie :) A to sie okazjue ze u mnie jest 7TC1d wiec moze sie jeszcze cos wyklaruje ze zlego samopoczucia
 
ja też się czuję rewelacyjnie, oprócz dzisiejszego bólu głowy, ale generalnie czuję się zupełnie nieciążowo :) a jutro kończę 8 tc, mam nadzieję że już nic mnie nie zaskoczy ;)
 
mnie od 5tc nęka zmęczenie, takie że potrafię sobie w pracy między klientkami zrobić drzemkę, do tego mdłości - bez finału - tak mnie męczy i męczy, że czasem chciałabym zrzucić ten balast z nadzieją, że mi się poprawi... do tego tak mnie drażnią zapachy klientek, ich perfum, włosów, skóry ufffff nigdy wcześniej ich nie czułam... a dziś miałam wolne i nie wyszłam z łóżka praktycznie tak mi źle, aż się sama z siebie śmieje, że potomek ma nade mną pełna władzę :D
 
dziewczyny, współczuję Wam! ciekawe od czego to zależy, że jedne męczą mdłości i wymioty, a inne nie, ja zawsze byłam przygotowana na najgorsze, a tutaj taka niespodzianka, czuję się jakby nic się nie zmieniło
 
ja ciągle mam nadzieję, że już za miesiąc mi się poprawi i uratuje swój wizerunek od opinii gbura, spiocha i wiecznie narzekającego gniota :)
 
reklama
Do góry