reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SAME dobre wieści

renek-może akurat będą takie spokojne, ża mamusia za mocno nie odczuje-życzę Ci tego z całego serca:-)
 
reklama
No ale moga sie pocieszyc, ze beda mialy po jednym brzdacu i jak juz go nakarmia i przewina to sie zdrzemnac beda mogly - pelen luzik:tak: a u mnie sie wlasnie drugi obudzi i tak na zmiane:-D:-D:-D

Joas no to sie cieszymy razem z Toba:happy2::happy2::happy2:

Renek, jak tylko mój brzdąc będzie dokazywał, to od razu sobie pomyslę co Ty przezywasz;-):-)
Joaś, super wieści!
 
reklama
Bedzie - w zasadzie juz jest - Ola - Aleksandra......
A ja tez jej zazdroszcze - przede mna jeszcze tyyyle miesiecy a juz "ciezkawo" sie robi.......
No ale dzis po dwoch dniach fatalnego samopoczucia troche sily wrocily - i zapal do zycia tez!!!!!!
 
Do góry