reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SAME dobre wieści

reklama
u mnie chyba tez ale nie wiem czy dobrze mysle:-) cos mi wylecialo taki jakby plyn nie wiem jakiego koloru ale mialam plamke na staniku. to moze tez pierwsze mleczko?:-)
 
Po pierwsze - jak większość na forum - będzie dziewuszka, z czego się ogromnie cieszymy:-)
po drugie - jestem w szoku - to już możemy mieć mleko????? o jej??
 
No to gratulacje:) u mnie pokarmu brak, za to dziecię chyba w końcu kopie......tylko to wcale nie jak kopanie, jak dla mnie: jakby mi w brzuchu wielkie bańki z wodą pękały; gazy to to nie są, bo w taki sposób manifestuje się dopiero od jakiegoś tygodnia i na dodatek w sposób regularny, rytmiczny wręcz i tak sobie myślę, że może to Młoda się w końcu przebiła przez grube warstwy brzucha?:)
 
survivor ja tez nie czuje wyraznych kopniakow,tylko jakby moj mlodzieniaszek fikolki robil i sie gramolil,tzn takie wielkie banki jak to nazwalas.Najpierw byly male banki,a teraz sa coraz wieksze,az kiedys dostane porzadnie z buta albo z glowki:rofl2:
 
Ja dziś po usg 3d - dzidzia śliczna:-):-D No i wszystkie pomiary i wymiary w normie:-):-) Mogę spokojnie iść spać:-)
 
reklama
pabla Ale Ci fajnie:-D:-D że oglądaliście dzidzię . to prawda że facetom jest to równie potrzebne. Mój też wpatrywał się wnikliwie i widać było ze przejęty:-D

A ja zaczęłam 7 miesiąc jupi jupi jupi:tak::tak::tak::tak:
 
Do góry