reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sączące się wody płodowe w 36 tygodniu ciąży.

reklama
Czy jest juz Dzidziuś na świecie ? :)
Tak. Przepraszam, że dopiero teraz pisze.
Franuś przyszedł na świat 2 grudnia. Ale malutka kruszynka wazyla tylko 2340. Najważniejsze, że cały i zdrowy.
Niestety w czwartek tętno mu spadło i dlatego poród do wywołania. Najpierw oksytocyna, skurcze się rozpoczęły regularne ( z krzyża, więc myślałam, że umrę na tej porodowce) natomiast brak zmian w szyjce i brak rozwarcia ( po całej oksytocynie i czopkach na rozkurczenie szyjki udało się uzyskać tylko 3 cm rozwarcia i szyjka bez zmian). Poród został zakończony cesarskim cięciem i Franuś w 15 min był już ze mną.
Dziękuję Ci serdecznie z całego serca za wsparcie i dobre rady. Pozdrawiam Cie cieplutko. 😊😊
 
Tak. Przepraszam, że dopiero teraz pisze.
Franuś przyszedł na świat 2 grudnia. Ale malutka kruszynka wazyla tylko 2340. Najważniejsze, że cały i zdrowy.
Niestety w czwartek tętno mu spadło i dlatego poród do wywołania. Najpierw oksytocyna, skurcze się rozpoczęły regularne ( z krzyża, więc myślałam, że umrę na tej porodowce) natomiast brak zmian w szyjce i brak rozwarcia ( po całej oksytocynie i czopkach na rozkurczenie szyjki udało się uzyskać tylko 3 cm rozwarcia i szyjka bez zmian). Poród został zakończony cesarskim cięciem i Franuś w 15 min był już ze mną.
Dziękuję Ci serdecznie z całego serca za wsparcie i dobre rady. Pozdrawiam Cie cieplutko. 😊😊
Jak fantastycznie :)
Bardzo serdecznie gratuluje.Jesli bedziesz potrzebowała jakiegos doradzenia w czyms itp to smialo pisz na priv-jestem farmaceuta I mama dwoch wczesniakow :)
 
reklama
Gratuluje synka ❤️ Ale mam takie pytanie, po czym poznałaś, że to wody płodowe?
Tego się nie da pomylić z moczem. To leci mimowolnie, u mnie wyglądało jak czysta woda. Jeśli nie wiesz czy to mocz czy wody to weź na dłoń i powąchaj. Mocz śmierdzi a wody nie albo mają taki mdly zapach. Mi akurat wyciekły jak leżałam i potem już co chwile się saczyly po trochu ( u mnie leciał taki ciurek) :) dziękuje bardzo 😊
 
Do góry