reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

a ja to czuję ruchy zawsze tam, gdzie akurat brzuch styka się z jakąś powierzchnią. Mały daje wyraźnie znać, że jakaś pozycja mu nie odpowiada. Już teraz kurka ma charakterek i ciekawa jestem, co będzie jak się urodzi.
 
reklama
u mnie jest tak:
W sie pyta: co robi Arlenka?
ja odpowiadam: spi chyba
wtedy on dotyka brzucha i mowi:
Arlenka nie spij, co tam robisz?

i Arlenka juz nie spi :O
nie jest jakos szczegolnie dreczacym moje wnetrznosci dzieckiem raczej jest na etapie przesuwania sie i wyciagania, wbijania nogi w moj prawy bok itd ale robi to raczej wolno a wyobrazalam sobie ze bedzie to szybko hehe ale szybko bylo wczesniej wiec moze teraz to normalne, natomiast nie moge spac na prawym boku bo cos nie dziala wtedy i czuje bol ciekawe dlaczego.. gdzie jest ta slynna zyla??
 
Mój maż też z synem się dogadał. Kiedy popuka, mały momentalnie mu "odpukuje" dokładnie w tym miejscu. Fajnie, że złapali kontakt, ale dlaczego moim kosztem? Bo synek do delikatnych nie nalezy, jak już pisałam wcześniej.
 
Tunia85 ja mam tak samo.mój mały rzadko się rusza,jak już łaskawie to jakieś lekkie wypięcia.zawsze w tym samym miejscu.i też okazuje się ze wszytsko ok.chyba taki mało towarzyski i spokojny jest.a ja niepotrzebnie martwię się
 
Ciekawa jestem, czy temperament dziecka w brzuszku przekłada się na temperament poza brzuszkiem? Jeśli tak czeka mnie ciekawa przeprawa. Za to te z Was, które teraz narzekają, że maluszek mało się rusza, będą miały więcej luzu.
 
Agbar czytałam jakiś artykuł,że przekłada się i że dzieci bardziej ruchliwe w brzusiu potem są sprawniejsze ruchowo.
a ja wolałabym żbey był bardziej w brzuchu aktywny, bo jak nie rusza się to denerwuję się po prostu.
 
Mój znowu jakiś spokojny, juz nawet rano te ruchy są bardzo delikatne i bardzo ich mało. W dzień troszkę więcej się rusza, ale to i tak nie to samo co było.
 
ja rano to w ogóle nie czuję.czasem w ciągu dnia, ale to ze dwa razy.po kąpieli wieczornej zazwyczaj ok 23ciej:) dziś jeszcze nie czułam.
 
reklama
Do góry