reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

Basiu ja to mam prawie codziennie, marze o dniu porodu kiedy w pierwsza noc w szpitalu bede mogla spac ile wlezie ! Co wiecej, wezme cos na sen ( jakiegos ziolowego procha ) zeby sie wyspac za wszystkie czasy ;)
 
reklama
Ja na szczęście nie mam problemów ze spaniem, nawet jak maleństwo kopie to nie tak żeby przeszkadzało mi zasnąć. Dobrze wie, że mama musi być wyspana. Oj grzeczne to moje dziecko mam nadzieję, że mu tak już zostanie :laugh: :laugh: :laugh:
 
moja dzidzia zawsze w nocy tez raczej spi:)
choc chyab zaczyna ja to nudzic hihi dzis rano przed 6 zostalam obudzona mocnymi kopniakami :) potem byly figle potem zaczela sie czkawka hihi a potem znowu buszowanie i kopniaki hihi i to byl juz koniec spania:)

apropo czkawki to ostatnio w szkole rodzenia instruktorka mowila nam o czkawce i ja sie pochwalilam ze my mamy czkawke zawsze z lewej strony a ona na to jak ma byc dziewczynka to zawsze czkawka jest z lewej hmm moze cos w tym jest bo podobno ale nie na 100% ma byc dziwczynka hihi
 
mi sie zawsze wydaje, ze maly w nocy spi, a potem maz mi mowi, ze byl kopany w plecy hehehe
a czkawka przed chwila byla, z prawej strony ;D
 
witam dziewczynki u mnie maluszek jakby po swietach troszke mniejsie rusza chyba go swieta zmeczyly i sie najadł i teraz odpoczywa krecic sie kreci ale tak malutko jak bylam u lekarza 5 kwietnia powiedzialam mu ze maluszek czasami sie mniej wierci a on powiedzial ze jezeli nie bedzie sie wiercil przez caly dzien to wtedy mam do miego zadzwonic takie male maluszki tez maja gorsze dni i tez moze ich cos bolec lub nie miech humoru na zabawy w brzuszku dziaj w nocy sie przestraszylam ze cos jest nie tak bo zawsze reagowal na meza jak kladl sie na brzuszku i znim rozmawial a tu nic jedno kopniecie i cisza prawie przez cala noc nie wiem czy mam sie tym martwic czu poprostu maluszek spal w nocy a my mu przeszkadzalismy dzisiaj rano troche sie poruszal teraz jest cisza w brzuszku ie wiem co mam zrobic moze przesadzam poradzcie mi




 
Napewno jest wszystko w porządku,posłuchaj sie lekarza,naprawdę dzieci maja lepsze i gorsze dni....u mnie jest tak samo,czasem nie mogę przez mojego urwisa wysiedziec nawet przy kompie,tak sie pręży a innym razem spi prawie cały czas.Takze to normalne reakcje!Jeśli naprawdę calutki dzień nie poczujesz nic to wtedy możesz zadzwonic do gina i sie umówić na sprawdzenie co tam u maluszka słychać.Nie martw sie wiec zawczasu bo stres napewno nie jest dobry dla dzidziusia,głowa do góry,napewno jest ok!
 
Agusia dokładnie tak jak mówi Ola. Mój też miewa takie dni czasami nawet kilka z rzędu, że nic mu się nie chce i ledwo się poprzeciąga parę razy, ale za to potrafi to sobie z nawiązką odbić tak, że czasem ąz boli i wysiedzieć nie mogę od jego szaleńst. Tak więc nie martw się na pewno wszystko jest dobrze tylko ma "gorsze" dni.
 
Agusia nie martw sie, u mnie tez tak jest i tez umieram czasem z niepokoju bo wydaje mi sie ze maluch jakis za spokojny ale jest czas ze sie tak wierci ze znowu wydaje mi sie ze moze jakos za bardzo sie rusza hmm i ze cos go moze boli hmmm

ale gin tez mi tak mowiala ze jezeli 1dzien nic nie czuje to odrazu mam do niej dzownic, glowa do gory napewno dzidzia odpoczywa po swietach:)
 
reklama
A moja dzidzia została w święta nakarmiona takimi frykasami, że mam wrażenie że od niedzieli wcale nie sypia tylko bryka jak mały tygrysek. Od razu widać że straszny z niego łasuch. ;D ;D ;D
 
Do góry