reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy dziecka

No i wreszcie czuje,ze prawdziwy dzidziuś siedzi w moim brzuszku:) wczoraj o 22:00 moja dzidzia tak zaczęła kopać,że szok!!! mój S położył raczki na brzuszku i wyraźnie czuł ruchy:) był zachwycony,ze dzidzia tak mocno kopie;) te szaleństwa trwał dobrą godzinę:) dziś od rana już tez są wyraźne ruchy:)
 
reklama
pieszczoszka super. Wreszcie będziesz spokojniejsza :)

Ja też od kilku dni czuję już bardzo wyraźne ruchy. Z motylków w brzuchu i bulgotania mały przeszedł na karate i daje czadu ;-)
 
Ja nic nie czuje. Tylko jelita, które gorzej pracują w ciąży.
Mam jeszcze kilka tygodni aby poczuć. Wiem, że mały fika koziołki bo na USG 3D uparł się żeby poprzeszkadzać ;-)
 
Moja jakoś przestała być aktywna i zaczynam sie martwić. Przez święta nie cuzlama le to wiiadomo czlowiek zagoniony a też czułam tylko wieczorami i tak wczoraj się zastanawaiam, ze nei czuję. Poleżąlam i nic, najadłam się czekolady, polozyłam na boku to raz się przewaliła jakby na drugi boczek i cisza, dzisiaj też :/ no sama nie wiem co ot ym myśleć. Zapisąłam się do lekarza na piątek. jakby się wczoraj raz nie przefiknęla to bym poleciała dzisiaj żebrać pod gabinetem tylko teraz sie zamartiam czy mi się nie wydawąło ;/ ehh chyba ide leżeć reszte dnia
 
kilolciu nie przejmuj się ja miałam przerwę w ruchach jakieś 7 dni i położna z którą rozmawiałam powiedziała mi,ze dziecko sie obróciło i ruszało sie ale tak ze ja nie czułam tego ponieważ kopało w takie miejsca ze nie ma szans zebym cos czula...

wiec nie przejmuj sie.. ja strasznie panikowałam i nie potrzebnie i tez jadłam duzo słodyczy z nadzieja ze cos poczuje i nic .
ale wyraźniej ruchy poczujesz nie lezac na boku tylko płasko na plecach i przyciskając lekko brzuch .. wtedy ruchy sa wyraźniejsze, sama sprawdziłam wiec tak jest:)
 
Dzięki. To coś zupelnie nowego dla mnie, bo chlopy byli niesamowicie ruchliwi, z resztą do dziś im nie przeszło :sorry: jak juz ich zaczełam czuć to czułam bez przerwy. Później to straszliwie obolała bylam tak mnie kopali
 
reklama
Ja czuje coraz mocniejsze kopniaki, ale mój mąż wciąż nie umie wyczuć maleństwa :-( ale jeszcze wcześnie, mam nadzieję, że max. za jakieś 2tygodnie to mąż będzie zbombardowany kopniakami jak szalony :-)
 
Do góry