reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy dziecka

Gratuluję Martusia!
pieszczoszka nie martw się wszystko jest dobrze, nie panikuj tak, wyluzuj się zrób to dla malucha pamiętaj że nasze maleństwa dużo śpią tak jak po porodzie więc spokojnie ;-)
 
reklama
A ja od kilku dobrych dni nie tylko wiem, że noszę pod sercem dziecko ale i czuję, szczególnie wieczorami kiedy się położę :D Super uczucie!
 
Fajnie Kobietki,ze czujecie dzieciatka-zobaczycie,ze bedzie coraz milej ;-)
U nas nocny marek sie szykuje,od 3 mnie kopie i ja to uwielbiaaaaam :tak::tak::tak:
 
Pieszczoszka a moze to wcale nie bylo bebe wtedy,tylko ruch jelit?Ja tak mialam przed ciaza,ze smialam sie jakbym w niej ponownie byla,az caly brzuch mi chodzil.
Glowa do gory,bedzie dobrze!
 
moja mała szaleje zawsze rano i późno wieczorem ale jak tylko S ręke przyłoży to od razu cisza:-p na razie tylko mamie się ujawnia;-) wczoraj S wyczytał że warto zjeść czekoladę żeby maluszka "ożywić" i wariat jeden chciał mnie nią napchać bo nie może wytrzymać, że tylko ja czuję malutką:-)
 
fiore była to dzidzia na pewno bo czułam takie ruchy 1 raz w życiu poza tym po lewej stronie brzuch mi tak falował...obym nie dowiedziała się czegoś złego na wizycie bo wtedy sobie tego nie wybaczę ,ze nie zareagowałam wcześniej tylko czekałam ...
 
Pieszczoszka,to po co sobie psuc humor na swieta...jedz na ip,powiedz ze cie brzuch boli i sprawdza,a potem i tak 27 idz do gina.Takie moje zdanie.
 
Fiore, najpierw pomyślałam, że to dobry pomysł, ale czy z drugiej strony to nie kuszenie losu?
Pieszczoszka z maleństwem na pewno wszystko jest dobrze, jedyne co mu szkodzi to Twoje nerwy i wmawianie sobie, że coś jest nie tak! Jeżeli bardzo się martwisz, to może skorzystaj z rady Fiore i jedź na pogotowie,
 
reklama
no właśnie też pomyślałam o IP zebys pojechala i powiedziała ze nie czujesz sie za dobrze, przebadaja zrobia USG I Będziesz spokojniejsza a tak sie będziesz zamartwiać
 
Do góry