reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

muszę się Wam pochwalić..... wczoraj Filipek poraz pierwszy przeszedł na czworaka przez pokój!!!:cool2: a wiecie w jakim celu? żeby podejść do łóżeczka i się podnieść na nóżki i iść na dwóch a nie czterech :-D nauczył się tej sztuki ale wykorzystuje ją jedynie żeby gdzies podczłapać bo potem od razu wstaje:happy:
redaktorka u nas jest to samo, ja staram sie go za czesto tak nie stawiać ale wiesz w sumie Maja juz też wstaje sama wiec ja mysle ze nic im nie będzie:tak:a co do mówienie myśmy jeszcze nie usłyszeli ani mama ani tata..no cóż czekamy dalej...
lecę bo mnie wołają
 
reklama
muszę się Wam pochwalić..... wczoraj Filipek poraz pierwszy przeszedł na czworaka przez pokój!!!:cool2: a wiecie w jakim celu? żeby podejść do łóżeczka i się podnieść na nóżki i iść na dwóch a nie czterech :-D nauczył się tej sztuki ale wykorzystuje ją jedynie żeby gdzies podczłapać bo potem od razu wstaje:happy:
Aguska to znaczy ze Filipek juz chodzi? wow gratki dla Maluszka!!!
 
Gratulacje dla Filipka i Majeczki!

Silunia, rajstopki genialne :-) Ciekawe czy u nas mozna cos takiego dostac.
Tez musze kupic Sarce cos antyposlizgowego, bo sie jej nozki w skarpetkach rozjezdzaja.
 
Zuzu ma fajne rajstopki. Niestety nie widziałam czegoś takiego w Poznaniu. Nawet problem jest z kupieniem rajstopek z ABSem :-( Udało mi się kupić tylko skarpetki, ale wolałabym rajstopki. Jak już są, to nie ten rozmiar albo białe :szok::szok::szok: Inteligentny pomysł - białe rajstopki dla raczkującego dziecka :eek:
 
Brawo dla filipka i Majki :))))

biale rajstopki..genialne :baffled:...nasze sa rozowe , a na kolankach i pod stopami czerwone ciemne

dziewczyny mam taka propozke ..jesli oczywiscie chcecie to moge wam zakupic i powysylac ...koszt rajstopek to jakies 13,50 euro ..to tak jakbyscie chcialy ..ale wieceie cena tez jest jaka jest wiec nic na sile

Leyna- masz zajebisty podpis w suwaczku :-D:-D:-D
 
Biale rajstopki - musial ktos dlugo nad tym myslec :-D
O Leyna, widze, ze starania o Zosienke ida pelna para :-D
 
O Leyna, widze, ze starania o Zosienke ida pelna para :-D

a nie, nie :tak: jak sam podpis wskazuje to nawet nie jest wstęp tylko przedwstęp ;-) na razie to ja, jak Silunia, robię testy, znaczy się jakieś2-3 cykle będę sprawdzała jak to wygląda a potem chyba przystąpimy z Sz do dzieła :-p znaczy się, tak sobie myślę, bo jeszcze nie rozmawiałam z Sz na ten temat :cool2:
 
reklama
majeczko, filipku- gratulujemy postępów!!!

silunia- rajstopki pierwsza klasa!!!

nasza jula tez pcha się na nogi... o raczkowaniu mowy nie ma:no::no: w łóżeczku udało jej się samej stanąć... pierwszy raz wczoraj...a od tego czasu staneła już sama z 15 razy...a jeśli idzie o chodzenie... trzymana za obie raczki pokonuje już niezłe dystanse:tak::tak:
 
Do góry