reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

Karoo, cudne jest to "mamama" w wykonaniu naszych dzieciaczkow! Ja uwielbiam jak Sara patrzy na mnie tymi swoimi slepkami, wyciaga raczki i mowi "mamaa" - tak slodko wtedy wyglada, a ja sie zawsze rozczulam jak cholera! :-)
 
reklama
AgaMonika, to gratulacje!
Sara szerokim lukiem omija etap raczkowania :-)

Sandra moja Nikola też odmawia raczkowania ale juz sama stoi w łuzeczku i nie ma problemu ze staniem jak sie czegos przytrzyma. Natomiast nie chce raczkowac i marne szanse na to widzę.
 
Sandra moja Nikola też odmawia raczkowania ale juz sama stoi w łuzeczku i nie ma problemu ze staniem jak sie czegos przytrzyma. Natomiast nie chce raczkowac i marne szanse na to widzę.

U nas jest dokladnie tak samo. Jak ma podporke to moze stac jak dlugo chce.
 
Jagoda tez, nie przejmuj sie, do tego sa koloru prawie buraczkowoczerwonego, a w kazdym razie mocno zarozowione :-D ale twardo smiga dalej :-)
 
gratulacje dla nowych "raczków" i "stojaczków";-)
Alka twardo chce chodzić, już jej zupełnie jedna ręka wystarcza, z jednej strony się cieszę bo ulga dla kręgosłupa, ale z drugiej strony to myślę, że mogła sobie jeszcze "w parterze" pobiegać:tak: tak od soboty potrafi sama pomiędzy meblami przechodzić, a najbardziej zadziwia mnie to jak ona potrafi 100 razy wstać i siadać np. przy tapczanie i się nie zmęczy, bleee ja bym chyba padła:-)
 
mysle , ze bedzie tak jak piszecie..zamiast raczkowac to wasze dziewczyny odrazu stana na nogi.. u nas nowy sposob raczkowania..nie na kolankach , ale na stopach...przesmiesznie to wyglada bo dupcia w gorze sie kolysze , nogi maksymalnie wygiete i wyprostowane i smiga ..mam nadziej, ze to jej nie zaszkodzi...pozatym umie juz stac bez trzymania kilkanascie sekund :tak: a potem bach na dupcie
 
A ja sie chwale - Sara przeszla wczoraj pol ogrodu trzyamna za raczki! :-D
Nie zebym ja ja jakos tak wyginala, ze kroczek postawila; sama sobie nozki ustawiala do kroczkow, a ja ja tylko podtrzymywalam :-)
 
Silunia rób foty Zuzu jak smiga z pupcia do góry , bo chciałabym to zobaczyc:-D
no Sarunia to chyba da sobie spokój z raczkowaniem i nie bedzie sie rozdrabniac tylko od razu śmigac na dwóch:-D

a moja mała nauczyła sie dawac buzi ale daje tylko mamusi:-D:cool2: jakie to słodkie jest a jakie mokre:-D
 
reklama
Do góry