reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozwoj naszych maluszkow

o tak, jak klękam na czworaki, to Maja zaczyna uciekać z prędkością światła:-Da próbowałyście zabawy w raczkowanie z dzieckiem? jaką ona ma radochę jak idę krok w krok z nią:tak:
 
reklama
Raz, jak była u nas Krysia, w pewnym momencie dzieciaki marudziły i nie było na nie sposobu. Zaczęliśmy z K. odbijać szmaciana piłeczką z dzwoneczkiem, robiąc przy tym głupie miny i wydając różne dziwne dźwięki :sorry: Radochy było co nie miara. A najzabawniej było, jak piłka poleciała w bok i ja zasuwałam po nią na czworaka - łapałam w zęby i udawałam pieska ;-) Dzieciaki rechotały, jak szalone :-D
 
mrsmoon na pewno super sprawa, ale wymaga masy pracy od rodziców. Ja nie wyobrażam sobie kiedy miałabym robić plansze z kropkami i wyrazami, tego trzeba zrobić strasznie dużo i potem znaleźć czas żeby konsekwentne wprowadzać w życie. Ja o tym myślałam, ale od razu był walkower :zawstydzona/y: Chyba nie mam na to siły.
 
reklama
Do góry