reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rozszerzanie diety naszych maluszków

ooo dobrze, ze zaczelyscie na temat - bo tez sie juz martwilam. Suri szybko mi sie na niekapek przezucila. Chyba jak miala 7 miesiecy cos jej odbilo i picia - bo mleko owszem - nie chciala mi z butli pic. Zaczelam jej podawac z kubeczka normalnego lyzeczka i w koncu kupilam niekapek. Jej najlepszy kumpel do jakiegos miesiaca temu - stoi teraz na polce i czeka na lepsze czasy. Z butla natomiast sie najlepiej by w ogole nie rozstawala. Chodzi z nia pod ramieniem i saczy piciu. Suri akurat duzo je, duzo pije, duzo kupkuje ,duzo gada, duzo ryczy, jest duza hehehe itd.,:-D:-D:-D

Odnosnie ksiazkowych rad - biore zawsze z dystansem. Kazde dziecko ma inne potrzeby - kropka.
A do Niani nic nie mam - podziwiam kobite. :sorry2:
 
reklama
Pocieszę Was:
Mój kuzyn pił butlę (kaszę manną) do 18 roku zycia :szok::tak::-D

Zęby ma proste i wieli chłop z niego wyrósł:-D

Stasiek na szczęście chętnie pije z bidonu:tak:
 
Toska..albo mnie rozwalilas albo nie zajarzylam jak trza...co to znaczy kuzyn pil butle do 18stki..chcesz powiedziec, ze pil ze smoka kaszke?:rofl2:
 
Toska..albo mnie rozwalilas albo nie zajarzylam jak trza...co to znaczy kuzyn pil butle do 18stki..chcesz powiedziec, ze pil ze smoka kaszke?:rofl2:

dobrze zrozumiałaś:-D na śniadanie pił kaszę z butli:tak:

wiem, wiem to ociera się o....... hmm:dry: nawet nie wiem o co:-D ale poza tym jest w 100% normalny:tak::-D
 
reklama
Do góry