reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

reklama
Dziewczyny to wstawuajacie te wasze cudne przepisy do przepisow ja was prosze ( choc nie ukrywam ze wolalabym oddzielny watek bo tam sie znowu pogubia i zagubia wsrod doroslych przepisow) poprosze przepis na omleta(wikasik) i na sos bolonese dla dziecka.


No u nas wlasnie jedzenie 60minut obiadu odpada bo juz po 20 minutach jest stekanie, marudzenie i zlosc ze mus ie nie chce juz tak mielic i on chce wyjsc- a zupke ciach ciach wciaga nosem lyzka za lyzka i tym sposobem wiem ze przynajmniej zjadl cos pozywnego i tresciwego- bo za taki uznaje wlasnie obiad- oprocz obiadu zje tam owoca czy jakas kaszke ale jednak te witaminy sa w obiadku!
 
Andav, a nie lepiej stworzyć nowy wątek z przepisami dla maluchów? Chyba to lepsze, niż szukać później po całym wątku między przepisami dla dorosłych?
 
Annte ja bym chciala ale wikasik zasugerowala zeby wklejac je do przepisow co juz sa- ale ja tez jestem jak najbardziej za w razie wu !
 
reklama
Andav, biorę to na siebie i zakładam nowy jedzeniowy wątek dzieciowy, najwyżej mnie sie oberwie od Wikasik.
 
Do góry