reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety naszych dzieciaczków

pieszoszka ile?????? to kaki bylo ze zlota????


azula ja uwiebiam to "normalne" jedzenie ale te egzotyczne uwazam za dobarwienie- kiedys nam tego nikt nie serwowal- pamietam jak banany byly czyms niespotykanym a ja przez to mialam odruch wymiotny ja ich smak- dzis jest wszystko bardziej dostepne i niekoniecznie drogie- wiec czemu nie sprobowac???
 
Ostatnia edycja:
reklama
tak ten srodek....pesteczki strzelaja tak fajnie jak u kiwi...a smak...hmmm...połączenie kiwi z mango arbuzem papają...hmmm ciężko opisać...różnie opisujĄ,ale dobre..oj dobre i piękne do np.pucharkow lo dowychdo przystrojenia:))
 
azula ja cos jadłam, kaki chyba i tyle :D u mnie to nawet nie ma takich cudów

kiwi nikt u mnie nie znosi a mam regularnie pól lodówki tego dziadostwa, bo dzieciaki z przedszola znoszą, ze 3 razy w tygodniu dają im kiwi na podwieczorek
 
Ostatnia edycja:
Aksmobulka no do przystrajania sie zgodze ślicznie wyglądają ,a przystrojenie jak wiadomo powinno być zawsze zjadalne:-).JNo kiedyś tego nie było można popróbować:tak:ale jak mam jechać gdzieś po jakieś dziwactwo albo na miejscu płacić o wiele drożej nie koniecznie muszę:no:Ja do wszystkich marketów oprócz biedronki musze jechać albo busem albo autem :-(
 
a ile ten smoczy owoc koszuje?
hehe chyba do tego kauflanda pojde specjalnie hehe bo jak gdzies indziej pojde i powiem : czy jest smoczy owoc? heheh jak ktoś tego tez nie zna jak ja :D pomyśli ,że mnie powaliło hehehe co ja chce kupic:p
 
o to nie za fajnie masz kochana azulo:dry: ja mam market 25 kroków od siebie:cool2:heh i przyznam się,że jest to duuużym plusem,bo skocze wieczorkiem i kupie piękne bananki jeszcze po 1,19 zamiast 4,29:sorry2:albo inne tam pierdukty,których mają za dużo na stanie:)a smoczy owoc też staram się kupować jak jest na promocji...bo w dzisiejszych czasach ciężko o luksus...:no:

Pieszczoszko smoczy owoc=pitaja:) normalna cena o ok.6zł
 
PS do biedronki mam pół godziny spacerkiem ,a biedronka to mini biedroneczka i np jakiś rajtuzków czy bodziaków to czasem poza reklamą w TV lub gazetkom nawet na oczy nie widzę:-(łeeee :blink:Jak przyjdzie wypłata M też nową partię milupy zamówię na allu .Aksmobulka ciekawe ,że Oliwia też lubi ta z ciaseczkami maślanymi jak Amelia .Z miodem też ale już mniej .Czy warto kupić jeszcze jakąś może już probowałaś??
 
oj z ciasteczkami też bardzo lubi.Powiem tak...wszystkie lubi...ostatnio kupiłam straciatella-bardzo dobra z kawałkami("piegami") czekolady w środku BOMBA-mnie też smakuje;) Oliwka od początku lubiła owocową i grysik z bananem i gruszką:) czekoladowa jak dla mnie barrdzo mocno czekoladowa,ale Amelce może posmakować.W każdym razie nie ma jakiejś felernej milupy..ja takiej by najmniej nie spotkałam.Ah...i pyszne są ciasteczka milupa maślane do chrupania:)
A i polecam jeszcze smak-banan-ryz-kukurydza-miodzio!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry