reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozszerzanie diety dziecka

reklama
Hej

Lilla co do bobków Julce przy wprowadzaniu się zdarzały ale i teraz czasem się zdarzają. Nie płacze przy tym, trochę postęka ale nie sprawia jej to bólu czy dyskomfortu. Zazwyczaj tak jest co kilka dni a w międzyczasie luźniejsze i większe kupy :)

Dziewczyny mam pyatnie odnośnie glutenu. Naprawdę trzeba go wprowadzać przez 3 miesiące?? Ja cały czas dodaję jedną płaską łyżkę do obiadku niby tak robić mam przez dwa miechy. Potem dwie łyżki przez kolejny miesiąc.To naprawdę konieczne ?? Skoro nie ma teraz jakiś negatywnych skutków to może coś się stać jak nagle dostanie więcej??
 
Sokoja - ja takich nigdzie nie widzialam...
Limonka - mam durne pytanie - lyzke ugotowanej, czy lyzke surowej? Na caly sloiczek? Moj krolewicz zjada pol sloika a z kaszka nie probowalam. Mam manne bobovita i tam 1 lyzka przypada na 30 ml wody

Wkurza mnie ta kasza :p

A miesko jak dajecie/dacie? Codziennie?
 
Ostatnia edycja:
ja dałam najpierw rybę. w wigilie byla z brokulem i ziemniakiem. dzis bedzie drugi raz. tez ryba. miesao za 3 dni gdzies sprobuje.
 
reklama
Dałam Zuzi groszek. Nie posmakował. Zwymiotowała wszystko aż nosem poszło. To samo było po ziemniaku.
I teraz pytanie czy to przez konsystencje czy przez smak. Czy to i to? :/
 
Do góry