reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozszczep wargi i podniebienia

Dołączył(a)
29 Październik 2023
Postów
1
Witam, jestem w 25 tygodniu ciąży. Właśnie dowiedziałam się ze dzidzia ma rozszczep wargi podniebienia. Z USG wynika że rozszczep ma w tej chwili 6mm. Czy któs byl w podobnej sytuacji i może powiedzieć mi czy to dużo czy mało? Czy rozszczep będzie sie powiększał wraz z wzrostem dzidzi? Jak poradzić sobie z karmieniem?
 
reklama
Rozszczep wargi lub podniebienia - rozmowy ze specjalistami- grupa na fb warto tam podpytac. My mielismy tylko rozszczep podniebienia wykryty po porodzie. Kp nie wychodziło, byłam kpi 8 miesiecy. Są specjalne butelki dla takich dzieci, ale cieżko powiedziec co u twojego malucha sie sprawdzi. My do teraz smoczki dla wcześniaków plus powiekszona dziurka, nic innego sie nie sprawdziło.
 
Rozszczep wargi lub podniebienia - rozmowy ze specjalistami- grupa na fb warto tam podpytac. My mielismy tylko rozszczep podniebienia wykryty po porodzie. Kp nie wychodziło, byłam kpi 8 miesiecy. Są specjalne butelki dla takich dzieci, ale cieżko powiedziec co u twojego malucha sie sprawdzi. My do teraz smoczki dla wcześniaków plus powiekszona dziurka, nic innego sie nie sprawdziło.
A na USG w ciąży nie wychodziły nieprawidłowości?
 
Do góry