reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozstępy...

reklama
Uważam że ważne jest też smarowanie brzuszka po porodzie podczas wchłaniania się brzucha. Pierwsza ciąża używałam biooil, bilety preparaty i wiele innych i rozstępy miałam podczas ciąży później znikły a jak zostały to były mało widoczne. Teraz mam bardzo duże, smaruje brzuch i Zobaczymy po rozwiązaniu jak będzie
 
Niestety wszystkie badania udowadniają, że wszrlkie specyfiki nic nie dają. Nieważne ile kosztują, jeśli rozstępy się mają zrobić to zrobią... smutne :p
 
No pewnie, damy radę ale powiem szczerze że wolę jednak coś stosować niż nie stosować i się poddać bo nie ma chyba nic gorszego niż bierność a smarowanie olejkiem bio-oil nie wymaga wyrzeczeń, jest dość przyjemny w użyciu i ładnie pachnie
 
ja smaruje się od początku najpierw mniej regularnie ale starałam się codziennie po prysznicu . Na początku zużyłam zwykłe balsamy nawilżające jakie miałam w domu i olej kokosowy. Teraz smaruję się 2 razy dziennie rano specyfikiem z firmy Ziaja bo mniej tłusty wieczorem Palmers. Co będzie to będzie ale przynajmniej jak będą rozstępy to nie będę miała do siebie pretensji ,że nic nie robiłam :)
 
reklama
Wspomniany powyżej bio oil u mnie się sprawdza bez zarzutu. Smaruje się dwa razy dziennie, szybko się wchłania więc nie brudzi ubrań. Działam zapobiegawczo, fajnie ujędrnia i nawilża skórę. Zdecydowanie mój ulubieniec.
 
Do góry