reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy...

Moja mama tez nie miala rozstępów a urodziła trójkę dzieci, więc skłonności do rozstępów mam chyba po kims innym. W dodatku mam wrazenie ze mój biust nagle zmalal, nie wiem dlaczego.. Moze stąd te rozstępy.
Kupiłam dzisiaj palmers, nasmarowalam się, odczekalam az sie wchlonal i na wierzch dałam oliwke, zobaczymy co to da
 
reklama
też używałam bio-oil, ma niedrażniący zapach, poza tym ten olejek ma przewagę nad oliwką że jest nietłusty i momentalnie się wchłania więc nie brudzi ubrań a naprawdę działa jak tu już wcześniej dziewczyny pisały, no i to prawda co piszesz, skłonność do rozstępów jest uwarunkowana genetycznie, u nas nikt nie miał ale ja wolałam dmuchać na zimne jak to się mówi
 
No coż.Nie jest to ładne . Musicie wiedzieć, ze jeśli rozstępy juz się pojawia to nie pomogą na nie kremy. Kremy mogoą w stanie je rozjaśnić ale ich nie usuną.
Polecam za to zabiegi takie jak
laser
mezoterapia
ewentualnie operacja ( chocaiż taka operacja również potrafi zostawić pewne ślady....)
https://urodaizdrowie.pl/dermapen-nastepca-mezoterapii-iglowej
 
Ostatnia edycja:
Jedni mają innych się rozstępy nie czepią, zależy od skóry. Moja skóra niestety jest na nie podatna. Używam olejku bio oil i sprawdza się naprawdę dobrze by regularnym stosowaniu widzę prawdziwe efekty. Skóra jest jędrna, ma wyrównany koloryt.
 
U mnie sprawdziły się produkty Palmersa mleczko i oliwka codziennie smarowałam nimi brzuch uda pośladki - zero rozstępów. Mówią, że jeśli w rodzinie kobiety miały rozstępy to nie uniknie się ich - a jednak! Moja mama i siostra nie uchroniły się przed rozstepami. Co prawda moja mama nie używała żadnych kremów ale siostra tak i to takie z górnej półki. Kosmetyki Palmersa często są w promocji w Rossmanie wiec jeśli ktoś ma kartę u nich to może kupić je w przystępnej cenie. Efekt gwarantowany! Jako minusik - zapach trochę za bardzo intensywny.
 
Do góry