reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy :((((((((

reklama
bo preparaty na cellulit mają w swoim składzie dość dużo penetrujących w głąb skórę składników kofeiny, kwasy witaminy itp które mogą zagrozić maluchowi
 
no to nie wiem ryzyk-fizyk ja poczekam do marca, na żadnym szkoleniu w aptece nikt nie polecał a wręcz przeciwnie zabraniał stosowania preparatów na celluli w ciąży
 
Ja jestem w połowie 6 miesiąca i nadal nie mam rozstępów...a stosuje od 3 miesiąca ciąży FISSAN - jest doskonały i kosztuje tylko 22 zł
 
a ja smaruje sie oliwka....na stare roztepy (jeszcze z przed ciazy ) nie działa...ale zapobiega powstawaniu nowych :)
 
DZIEWCZYNKI!! NIE RYZYKUJCIE PREPARATÓW NATYCELLULITOWYCH. mOJA KUMPELA WYLĄDOWAŁA W SZPITALU PO JEDNOKROTNYM UŻYCIU
 
reklama
FISSAN jest preparatem typowo dla kobiet w ciąży i typowo na rozstępy...zalecany od 4 miesiąca ale ja już zaczełam go stosować w 3...
 
Do góry