reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozstępy po ciąży jak zwalczyć?

jaska91

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2016
Postów
41
Hej, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się rozstępów po ciąży? Kurcze mi w ostatnim trymestrze tak brzuch urósł, że po porodzie mi zostały spore rozstępy.
 
reklama
Nic a nic. Jak są czerwone świeże to czy będziesz smarowac czy nie to i tak się zrobią białe.. a na biale to tylko medycyna estetyczna
 
Nawilżac i smarować zawsze trzeba - pobudzamy mikrokrazenie skóry przez masaż. Polecam masło shea. :)
Jeśli nie będą schodzić spróbuj karboksyterapii. Jak ten zabieg sobie nie poradzi to niestety tylko laser a to już najdroższa opcja.
 
Rozstepy to blizny po rozciagnieciu skory.. zaden kosmetyk nie jest w stanie tego zniwelowac... czerwone sa swieze ,biale-stare.
Ja tez mialam rozstepy po ciazy.. smarowalam wszystkim czym sie dalo i nic.. kiedy schudlam zrobily sie mniej widoczne, jesli tak ci przeszkadzaja mozesz zaczac cwiczyc miesnie brzucha.. nie zlikwidujesz ich ale z pewnoscia beda mniej widoczne ;) no chyba ze stac cie na zabieg laserowy ;)
 
Hej, czy macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się rozstępów po ciąży? Kurcze mi w ostatnim trymestrze tak brzuch urósł, że po porodzie mi zostały spore rozstępy.
Hej, należało w przez całą ciążę smarować się codziennie bio oilem, ja używałam i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że i teraz możesz spróbować bio oil, nie wiem czy rozstepy znikna calkiem, choc te male powinny a reszta powinna byc mniej widoczna. Ogolnie olejek ten stosuje sie takze na blizny wiec powinien Ci sie sprawdzic. Powodzenia
 
Hej, należało w przez całą ciążę smarować się codziennie bio oilem, ja używałam i jestem bardzo zadowolona. Myślę, że i teraz możesz spróbować bio oil, nie wiem czy rozstepy znikna calkiem, choc te male powinny a reszta powinna byc mniej widoczna. Ogolnie olejek ten stosuje sie takze na blizny wiec powinien Ci sie sprawdzic. Powodzenia
Ja w pierwszej ciąży nie miałam ani jednego - smarowałam się oliwką dla dzieci, a w drugiej trochę się pojawiło musialam koniec ciąży przeleżeć, a brzuch szybciej rósł. Jeśli nie stać cię na laser (najlepiej na wyraźne blizny) to może warto się do nich przekonać :).
 
niestety takie uroki ciąży, rozstępy to taka pamiątka na całe życie. wydaje mi się, że po jakimś czasie stają się bardziej wyblakłe.
 
reklama
Spróbujcie dziewczyny smarować się olejem kokosowy działa cuda! Ja miałam po porodzie rozstępy w tej chwili moja córka ma 22 Mc a ja nie mam żadnych rozstępów a tylko stosowalam olej kokosowy i nim się przez 4 min masowalam wcierajac go. Pozdrawiam
 
Do góry