reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

@MartaSx w Świebodzinie też kapali tylko na "życzenie" mamy a tak to nie i uważam że to było super bo ja np. Nie chciałam żeby małego kapali bo raz że ponoć zdrowo kilka dni po porodzie odczekać, dwa chciałam sama w domku.

@młoda1994 rozumiem bo ja też tyle łykam ze ciągle czekam aż zacznę świecić w nocy [emoji23] "chrumpkanie" wygrało dziś mój system [emoji1787]

@Martyna84 rozumiem, ale wiem też że czasami cuda się zdarzają. Przy staraniach o syna w jakiś gorszy dzień oglądalam tv (o porodach, in vitro itp. Bo i o czym) i trafiłam na reportaż z panią która 10 lat starała się o dziecko kilka razy po drodze poroniła, i wreszcie po tych 10 latach urodziła córkę. Pomyślałam wtedy że 1sze szacun niewiem czy bym miała tyle wytrwałości, dwa jaka ja jestem maluczka z tymi swoimi rozterkami, trzy skoro jej się wreszcie udało to czemu mi miałoby się nie udać, może mój dzień jeszcze nie nadszedł, i wreszcie nadszedł [emoji16]

Co do prywatności to ja już dawno opowiadałam się za [emoji16] nie mam nic przeciwko
Uda się bo musi, a czasami czyjes złe historia dają nam nadzieję i pokazują, że my jeszcze nie mamy tak źle!!
U nas jeszcze śniegu nie było wgl i chyva nie będzie [emoji29]
Myśmy w zeszłym roku mieli ttle śniegu, że nam szkoły pozamykali
Miałam się odezwać po fryzjerze.. Włosy super ale znów mam Skurcze. Nie wiem czy się niedługo nie wybierzemy do szpitala [emoji17]
Już nie daje rady, przecież nie przeszłam maratonu byłam tylko w spożywczym.
Nie wiem czy moje dziecko wie że to nadal nie jest dobry czas żeby rodzic..
Miałam wam tu wszystkim kochane odpowiedzieć ale nie mam siły
Co do zamkniętego to też jestem za ale musimy uwzględnić dziewczyny które się chwilowo nie odzywają bo mają zajęty czas a też tworzyły ten nasz wątek.

Wrzucam fotę włosów i dam znać później co dalej z nami, bardziej boli niż ostatnio tak że na skurczu nie wiem co mam zrobić, dam znać. Zobacz załącznik 1069871Zobacz załącznik 1069872Zobacz załącznik 1069873
Przyznam że fryzura mega, pasuje Ci bardzo. No ale ładnemu we wszystkim ładnie...
Nikolka trzymam kciuki, aby to był tylko fałszywe alarmy te skurcze i ze w szpitalu ci pomogą, jedz koniecznie i każ się przebadać od stóp do głowy.... Biedna nasza :(
Dziewczyny jeśli nie macie nic przeciwko chętnie dołączę do Was. Przyznam że od początku Was podglądam i podczytuje, a wcześniej na wątku staraniowym. Ale nigdy nie miałam odwagi się ujawnić. Jestem po jednym poronieniu, którego bardzo przeżyłam. A aktualnie jestem w końcówce 30 tygodnia ciąży, z terminem na marzec. Przygarnięcie mnie po zamknięciu wątku?
O super, że się odezwałaś. Śmiało tutaj są takie super dziewczyny, że nie masz się czego bać...
 
reklama
Acha dziewczyny w wolnym czasie, proszę opiszcie mi co się stało wcześniej na tym innym wątku, że przeniosłyscie się tutaj, bo ja nie w temacie.... Zaczęłam czytać początek, ale nie rozkminiam tego
 
Z tego co kojarzę to wypisałaś wszystkie udzielające się [emoji6] jedyne co to nie wiem, czy nie trzebaby zwrócić uwagę na wielkie litery, czyli np. MartaSx [emoji6]A może po prostu ma coś np. z przegrodą nosową? Te psy same z siebie nie chrumkają. Tę cechę posiadają psy z krótkim pyskiem, ale nie yorki [emoji16]
A z tym, że pies jak człowiek święta prawda. Może być przekochany, a może się trafić wredota [emoji16] chociaż ja jestem z tych co uważają, że z psem da się zrobić wszystko w kontekście jego rozwoju i zachowania, tylko trzeba chcieć [emoji4]
Wiesz co tego nie wiem i nawet na to nie wpadłam.

Każdy pies jest super tylko trzeba potrafić się nimi zajmować i mieć do nich podejście. Jak będziesz kopać rzucać krzywdę robić to każdy pies będzie reagował na takiego człowieka agresywnie ale jak będziesz pod chodzić z miłością tak jak do dziecka to i pies będzie się czuł bezpiecznie i nie będzie atakował.
 
Acha dziewczyny w wolnym czasie, proszę opiszcie mi co się stało wcześniej na tym innym wątku, że przeniosłyscie się tutaj, bo ja nie w temacie.... Zaczęłam czytać początek, ale nie rozkminiam tego

Kurde ja właśnie już nie pamietam ale był jakiś kwas tylko niewiem kto z kim, starość i skleroza [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziękuję. Wiem, że dziewczyny są super. Trochę przeszłam, więc może też Wam będę pomocna. Długo nie mogłam się cieszysz aktualną ciążą tak więc z wyprawki jeszcze nic nie mam.
O super, że się odezwałaś. Śmiało tutaj są takie super dziewczyny, że nie masz się czego bać...

Z tego co ja pamiętam to jakaś laska miała pretensje do chyba Marty albo innej że jest już w ciąży i dalej się udziela.
Kurde ja właśnie już nie pamietam ale był jakiś kwas tylko niewiem kto z kim, starość i skleroza [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziękuję. Wiem, że dziewczyny są super. Trochę przeszłam, więc może też Wam będę pomocna. Długo nie mogłam się cieszysz aktualną ciążą tak więc z wyprawki jeszcze nic nie mam.


Z tego co ja pamiętam to jakaś laska miała pretensje do chyba Marty albo innej że jest już w ciąży i dalej się udziela.

A tak właśnie to chodziło o to ze Marta w ciąży a to był wątek dla staraczek [emoji23] ale jeszcze jakieś akcje dziwne były .
 
Wiesz co tego nie wiem i nawet na to nie wpadłam.

Każdy pies jest super tylko trzeba potrafić się nimi zajmować i mieć do nich podejście. Jak będziesz kopać rzucać krzywdę robić to każdy pies będzie reagował na takiego człowieka agresywnie ale jak będziesz pod chodzić z miłością tak jak do dziecka to i pies będzie się czuł bezpiecznie i nie będzie atakował.
Otóż to [emoji6]
Acha dziewczyny w wolnym czasie, proszę opiszcie mi co się stało wcześniej na tym innym wątku, że przeniosłyscie się tutaj, bo ja nie w temacie.... Zaczęłam czytać początek, ale nie rozkminiam tego
Kurczę też już aż tak dokładnie nie pamiętam, ale chodziło o to, że jedna z nas opowiadała za dużo o swoim facecie, a Marta zaszła w ciążę i nadal się udzielała. Pamiętam ten żal, że jak ona śmie mówić, że się źle czuje jak wiele z dziewczyn marzy o tym żeby być w ciąży, a jej się udało to jak może narzekać na samopoczucie... [emoji2356] I tak oto powstał ten wątek na którym każdy ma prawo mówić co chce [emoji16][emoji106]
 
@nikolka1203 fryzura mega i masz taką ładna buzię [emoji3059] zazdraszczam.
Lec na IP ha 3mam kciuki żeby skurcze ustały.

@Sarinak też jestem za zamkniętym. A będzie potem opcja kogoś dopisać?

@młoda1994 a Ty jesteś pewna że to York chrumpka a nie sąsiadka??!! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

@Mimi759 witam, szczesluwego rozwiązania życzę [emoji16]

@Martyna84 dokładnie a babki to najsilniejsze stworzenia [emoji123]
Aż tak was wtedy zasypało [emoji41] zazdraszczam [emoji16]
 
reklama
@nikolka1203 fryzura mega i masz taką ładna buzię [emoji3059] zazdraszczam.
Lec na IP ha 3mam kciuki żeby skurcze ustały.

@Sarinak też jestem za zamkniętym. A będzie potem opcja kogoś dopisać?

@młoda1994 a Ty jesteś pewna że to York chrumpka a nie sąsiadka??!! [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

@Mimi759 witam, szczesluwego rozwiązania życzę [emoji16]

@Martyna84 dokładnie a babki to najsilniejsze stworzenia [emoji123]
Aż tak was wtedy zasypało [emoji41] zazdraszczam [emoji16]
No właśnie tego to nie mam pewności [emoji23][emoji23][emoji23] Ale dzisiaj w nocy się przy słucham czy to pies czy czlowiek[emoji23][emoji23]
 
Do góry