reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozjechany cykl

Lily39

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2021
Postów
16
Hej!

Ostatnią miesiączkę miałam 29.04. Cykle mam w miarę regularne ok 31 dni. Do tej pory nie dostałam kolejnego okresu, mimo że jestem już w 39 dc. 2 czerwca zrobiłam badanie bety, która wyszła 1,2, więc nagatywna. Ale czy jest w jakikolwiek sposób możliwe, że jestem w ciąży? Czy owulacja mogła się przesunąć np. aż o dwa tygodnie? Czuję pobolewanie w podbrzuszu po obu stronach, raz po jednej raz po drugiej. Ale to nie jest taki ból jak zawsze przed okresem, co trochę mnie martwi :( piersi też nie bolą mnie tak zawsze jak przed okresem, bo tylko bolą po bokach w stronę pach. W ogóle nie czuję się jak na okres. Czy któraś była w podobnej sytuacji? Jak to się skończyło? Lekarza mam dopiero za 2 tygodnie...
IMG_20210605_141345.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej!

Ostatnią miesiączkę miałam 29.04. Cykle mam w miarę regularne ok 31 dni. Do tej pory nie dostałam kolejnego okresu, mimo że jestem już w 39 dc. 2 września zrobiłam badanie bety, która wyszła 1,2, więc nagatywna. Ale czy jest w jakikolwiek sposób możliwe, że jestem w ciąży? Czy owulacja mogła się przesunąć np. aż o dwa tygodnie? Czuję pobolewanie w podbrzuszu po obu stronach, raz po jednej raz po drugiej. Ale to nie jest taki ból jak zawsze przed okresem, co trochę mnie martwi :( piersi też nie bolą mnie tak zawsze jak przed okresem, bo tylko bolą po bokach w stronę pach. W ogóle nie czuję się jak na okres. Czy któraś była w podobnej sytuacji? Jak to się skończyło? Lekarza mam dopiero za 2 tygodnie...Zobacz załącznik 1279274
Niestety jestem w podobnej sytuacji tylko ja po łyżeczkowaniu a lekarza mam za tydzien..😉 nie pomoge a test dzis robilas?
 
Niestety jestem w podobnej sytuacji tylko ja po łyżeczkowaniu a lekarza mam za tydzien..😉 nie pomoge a test dzis robilas?
Nie robiłam jeszcze testu, bo ta beta zbiła mnie trochę z tropu. Ale sama już nie wiem, może rzeczywiście powinnam zrobić jeszcze test
 
Nie robiłam jeszcze testu, bo ta beta zbiła mnie trochę z tropu. Ale sama już nie wiem, może rzeczywiście powinnam zrobić jeszcze test
Powtórz test. Ja sama robilam test tydzien temu, narazie czekam. Ale mysle ze.powtorze na dniach przed lekarzem. Mam.duzo sluzu i bolace piersi nic poza tym. Jak masz test sprawdź
 
Powtórz test. Ja sama robilam test tydzien temu, narazie czekam. Ale mysle ze.powtorze na dniach przed lekarzem. Mam.duzo sluzu i bolace piersi nic poza tym. Jak masz test sprawdź
Dzięki! Tak zrobię 😊Ale myślisz, że to naprawdę prawdopodobne, żeby owulacja aż tak się przesunęła?
 
Do góry