reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Wszystkim mamusia gratuluje!!!:-D:-D:-D:-D i pochwale sie ze i ja juz mam porod za soba:-D
Urodzilam cudownego Synka, waga: 3380 g, 53 cm. Jest to pierwsze dzieciatko urodzone w nowym roku w woj. zachodniopomorskim :-D Urodzil sie 01.01. o godz. 1:10. Rodziłam 50 minutek, skurcze zlapaly mnie w sylwestra o godz. 21... a ja myslalam ze to tylko takie przepowiadajace:-D okolo godz 23 postanowilismy zadzwonic po karetke, zabrali mnie o 23:30 takze sylwestra spedzilam w karetce z moim Lukaszem :-) tam sobie zlozylismy zyczenia, po drodze zabralismy jakiegos mlodego chlopaka z rozcieta glową...nastepnie odeszly mi wody, w szpitalu bylismy okolo 24:10 a porod zaczal sie 24:20 i skonczyl o 1:10 i przyszedl na swiat moj sliczny synek:-D Ogólnie mój porod byl naprawde szybki i na wesolo. :-D:-D:-D
 
Monika8887 ale super, to Sylwester był wystrzałowy!!!!!! No i poród taki szybciutki!!!!!!!! Gratulacje ogromne!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A to pierwszy Twój poród?
 
Marylion-tak to pierwszy moj porod :tak:
Aha...zapomnialam dodac, ze Synek moj zdazyl juz pozowac do zdjec trzech gazet(regionalnych):-):-D wraz z mamusia:-)
 
Anik córcia śliczniutka!!

Monika8887 gratulacje! faktycznie przygód co niemiara! :-D
 
Monika to super!!!!!!!!!!! Pierwszy poród i taki szybki, dajesz mi nadzieję kobietko!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry