reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Anik Boże co Ty przeszłaś. Ja czytałam Twój opis na raty, bo nie mogłam się uspokoić, płakałam jak bóbr. Mąż na mnie patrzyła jak na nienormalną, pytając o co chodzi. Kazałam mu przeczytać, to wtedy zrozumie. No i przeczytał no i mina mu zrzedła.
Cieszę się bardzo, że wszystko dobrze się skończyło. Teraz masz swoją Karolinkę w domu i to jest piękne:-D Życzę całej Twojej rodzince dużo zdrówka i miłości.
 
reklama
Anik! wielkie gratlacje! Opis niesamowity:blink:. Meżowi nie bede pokazwać bo by sie przeraził.Samej ciezko było mi opanować wzruszenie.:-)Zycze Ci i dla małej duzo zdróweczka.Jesteście niesamowicie dzielne dziewuszki.
 
Anik, wielkie dzięki za wzruszający opis tych i ciężkich i pięknych chwil. Raz jeszcze gratulacje i najlepsze życzenia dla całej Waszej trójki.
 
Anik naprawdę przepiękny i wzruszający opis porodu... czytając miałam łzy w oczach. Sama miałam CC przeszło trzy lata temu, pewne fakty zatarły się w mojej pamięci.... teraz wróciły tamte przeżycia. Jedyne pocieszenie, że czas naprawdę goi rany a dziecko wynagrodzi ból i cierpienia matki.Tuż po porodzie mówiłam sobie, że nigdy więcej a jednak... stało się i jestem z tego powodu szczęśliwa.
 
Witam, przyznaję, podglądam Was tu z lutego;-)

Anik- ja też dołączam do gratulacji dla Ciebie i Dzielnego Taty, i oczywiście dla Małej:-D:-D:-D dalej ryczę jak bóbr:zawstydzona/y::zawstydzona/y: jesteś cholernie dzielną Kobietą!:-)

pozostałym Styczniówkom życzę 10 punktów dla Waszych pociech i szybciutkich rozwiązań!! trzymam kciuki!!:-)
 
Anik cóż za piękny opis...oczywiście ja również bardzo się wzruszyłam...dobrze że już jesteście z karolcią w domku- teraz to już bedzie wszystko Ok :-) trzymam kciuki!
 
Anik cały twój opis czytałam na głos mężowi a głos mi sie tak załamywał że szkoda gadać!
Gratuluje córeczki i twojego szczęścia!!!
 
Anik - życzę Wam żeby teraz było już wszystko dobrze.
cudownego czasu dla całej Rodzinki.

ciężka ta Twoja cesarka. dużo strachu, niepewności ....
 
Anik ale sie poryczalam
kobitko najwazniejsze ze jestescie juz w domku cale i zdrowe
gratulacje dla rodzicow:tak:
 
reklama
Oj Anik gratulacje dzielna kobieto!!!Ale sie przez ciebie rozkleiłam!!!!Super, że jesteście już wszyscy razem!!!!:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry