reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Zgłaszam kolejną Olę ! :-)
Moja córcia przyszła na świat 26.01 godz 22.10, 3300 g, 54 cm, 10 p.
Termin miałam na 30 stycznia i tego właśnie dnia wypisali nas już do domku :) Poród siłami natury bez znieczulenia, 1 faza trwała 3 godziny, druga godzinę. Miałam niestety nacięcie (6 szwów ) choć dużo ćwiczyłam mięśnie Kegla będąc w ciąży. Będę miała więcej czasu to opiszę poród.

GRATULUJĘ WSZYSTKIM ROZPAKOWANYM MAMUSIOM I TRZYMAM KCIUKI ZA MAMUSIE KTÓRE JESZCZE NIE URODZIŁY - OBY POSZŁO GŁADKO !
 
ja juz sama nie wiem co moge jesc a czego nie:-) niby mam tą liste ale tak jakos chce mi sie tego czego nie moge hihihi
moja mała często sie pręży, wygina, marudzi przed zrobiniem kupki lub bąkami....i teraz zastanawiam co jest nie tak? jem coś nie tak? karmię ją jakos w zły sposób (za duzo za czesto itp?)
może powinnam pic jakies herbatki czy coś w tym stylu ułatwiające jej wyprożnianie sie i odgazowywanie?

Polecam herbatkę HIPP. To jest ziołowa, granulowana herbatka wspomagająca laktację. W jej skład wchodzi melisa, pokrzywa, kminek, anyż, koper włoski, rutwica lekarska. W smaku jak dla mnie niezła. W szpitalu doradziła mi ją położna żeby nawet pić przy nawale pokarmu raz dziennie najlepiej w południe to na wieczór bejbik jest spokojniejszy.
 
reklama
Małe sprostowanie , ponieważ każdy członek rodziny miał inne imię i nie mogliśmy się zdecydować , czy ma być Agatka , Aleksandra , czy Olga, więc daliśmy na imię Zofia po mojej babci. Sorki za dezinformację.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry