reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzimy - nasze porody, dzieciaczki i życzenia dla rozdwojonych mamuś

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
o Bozuleczku Rondzia , no kochana czyli takich samych boli nie mialysmy:-)gratuluje!!!
mroovka-Hubercik cud-miod:-)
ivi wspolczuje porodu:tak:
 
reklama
gratulacje dla wszystkich dziewczyn!!!..teraz rzeczywiście wszystko nabrało tempa:-D..
 
Na wczorajszej wizycie u gin zdenerwowałam się:wściekła/y: Przez całą ciążę lekarz mówił mi, że można się umówić z anestezjologiem na znieczulenie (prywatnie lub jak będzie miał dyżur) a wczoraj powiedział mi że niekoniecznie i to zależy od tego czy będzie mógł bo jest tylko jeden, który wykonuje takie znieczulenia:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
przeciez nie będę zmieniała teraz szpitala!!!
 
Rondzia Gratulacje:-):-):-)
Iwi Gratulacje:-):-):-), bardzo mi przykro, że poród miałaś taki koszmarny. Ciesz się teraz masz dzidzie przy sobie:-):-):-)
 
Gratuluje Naszym Kochanym Styczniówkom wspaniałych Maluszków. Anik- mimo, ze mam już to za sobą... poryczałam sie.....Te szpitalne chwile na zawsze pozostaja w nas, ale każda minutka, sekunda z naszymi dziecmi sprawia, że powoli wszystko co złe się zaciera.....
Buziaczki dla wszystkich świżo upieczonych Mam.
 
reklama
Nie znam Waszych tematów i nie wiem na którym wątku Wam napisać więc piszę tutaj.

KLULICZEK WŁAŚNIE RODZI.
Trzymajcie kciuki za szybki poród
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry