reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Pisze co na wizycie i spadam spać moja szyjka się nie skróciła ma 2cm, jest zamknieta, twarda i uformowana, główka nie wstawiona, jeszcze luźna. Miałam skurcze na wizycie i gin twierdził, ze jak najbardziej prawidłowo macica ćwiczy do porodu. Maluśka Miluśka lezy główka w dół, jej serduszko bije slicznie, łozysko w porządku i tyle oglądaliśmy na usg. Mierzyć ją będziemy dopiero przed samym porodem. Ja jestem za bo teraz kazde z dzieci rośnie swoim tempem i jedno urodzi się 2,5 kg a inne 4 a ja nie chcę się martwić czy jest za duże czy za małe. Hipotrofię stwierdza się po 28 tc a ja miałam pomiarowe w 30t i było oki wiec to mi wystarczy. Jesli chodzi o mój poród to ja nie mam czekac aż skurcze będą co 5 minut tylko w chwili jak będą regularne jechac na IP. Tam zrobia mi dokładne badania pomiarowe dziecka, miednicy i blizny po cc. Jesli będzie zagrożenie pęknięcia zrobią cc jesli blizna będzie mocna mogę spróbować sn. Musze jednak podpisac zgodę , ze się na nią decyduję. Sam poród sn nie bedzie wzniecany oxy. Jesli się przeterminuję to w dzień max dwz po terminie jadę na IP i robią mi cc. Jesli w trakcie porodu sn bedzie potrzebna oxy a nie będzie jeszcze rozwarcia pełnego to też cc, przy oxy już do końca leże pod ktg. Sam poród ma byc częściej monitorowany i sprawdzany stan blizny co mi na pewno utrudni aktywność. No i najgorsze nie bede mieć zzo bo w razie jakby coś się działo mogę nie czuć , ze nie jest dobrze. Jestem rozczarowana i ciut przerazona. Wszystko się tak naprawde okaże. Dobre to, ze nie będę czekac długo po terminie.


Just to wyspij się dobrze i nabieraj sił
mloda tobie tez spaokjnych snów a jutro szybkiego i bezbolesnego porodu
 
Wisieńka to dobrze ze z małą wszystko ok ;-):-)
dziękuje;-)

Ja też uciekam ;-)
BAJ;*

Do jutra!;-)
 
Hej Babeczki :-)
Późno, bo po wizycie pojechaliśmy do mamci mojej i jak zasnęłam na kanapie, to się obudziłam po 4 godzinach
shocked.gif


Na usg wszystko ok :-) Berbeć nam duży rośnie :tak: Ma już 5,6cm! Wg usg to 12 tydzień i 1 dzień, więc szybciej niż mam na suwaczkach (zaraz będę zmienić ;-) ). Termin porodu wyznaczony szybciej, na 14 grudnia :tak: Przezierność karkowa 1,1mm więc SUPER
laugh.gif
Serduszko bije mocno i Maluch jest silny :-) Jak babeczka zaczęła podglądać głowicą do usg, to tak fajnie "spanikowało" Dziecię i zaczęło wierzgać nóżkami i rączkami :tak: Później już tylko ssało kciuk a no i z profilu wygląda na to, że ma nosek po Tatusiu ;-)

Mamy też oczywiście zdjęcie, ale jutro zrobię i Wam wstawię, ok? :-)
 
Ostatnia edycja:
witam sie piatkowo i baaaardzi baaaaardzo słonecznie przynajmniej u nas :)
No co tam kochaniutkie słychac??
 
Hej!:)
Młodamamusia powinnaś oberwać!Zasnąć nie mogłam!Miałaś napisać do mnie...
Just...super,jeszcze 2 tyg? :)
Wisieńka,będzie dobrze,nie stresuj się zawczasu:) &&&&&
Serge,gratulacje,Tatuś dumny?Pokaż dziecinkę:)
Kocurku,kawka?
Witam resztę Pań:)
 
O.. oliwka z nieba mi spadłaś - kawka musowo :)))))))))))))))

Doczytałam - sergi Suuuper wieści :-):-) to czekamy na fotki :tak:

wisienka No masz... a takie miałaś nadzieje na brochowskie znieczulenia 24/7 .... Ale dobrze będzie, najwyżej drugie cc :tak: Najważniejsze, że mała zdrowo rośnie :-)

boogie ja juz od jakiegoś czasu miałam zaryzykować teorię, jakoby Kosmonauta inaczej liczył swoje 40 do lądowania :-D:-D

mlodamamusia zgłoś się szybciutko nam tutaj!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry