reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MARY-BETH- cześć kochana....no coś mi tu fasolom pachnie :)))))))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ty wiesz :))

MARCEPANEK sie odezwała??????

RURKA- jak tam @ sie rozkręciła??
 
reklama
mary - taki mało miły ten dzień :-( Staram się na wszystkie sposoby odwrócić swoją uwagę od Saia ale ciężko :-(

kurcze sol. strasznie mi przykro! To niepojete co tam sie dzieje.

hej kochane:*
u nas weekend imprezowy wiec dopiero teraz jestem, nie ma szans na nadrobienie, mignelo mi tylko przed oczami ze rureczka @ dostala:(
jakis ten miesiac felerny, rureczka wiem co czujesz u mnie 12 dni opoznienia bylo i tez jestem przerazona co to teraz bedzie :( w dodatku ten stan zapalny :(
@ sie konczy wiec nowe nadzieje sie rodza, choc ja wiem ze szybko mi nie jest pisane spodziewac sie malenstwa, pogodzilam sie juz z tym, wiec ogolnie chyba jako tako starania odpuszczam,
nie krzyczcie wiem ze to beznadziejne, ze raz sie nie udalo i sie poddaje, ale tak to widze...
a poza tym jakies wiesci? ktos stresci mi co sie dzieje ?

ja Cie rozumiem jak najbardziej. Pewnie kiedys odpuszczenie Ci przejdzie. Ja teraz tez przechodze okres rezygnacji... testy owu nie wychodza pozytywne juz drugi cykl i szczerze mowiac mam to gdzies. Do lekarza pojde bardziej dlatego, ze brak owu jest generalnie zly nie tylko dla staraczek ale juz nadziei wielkich nie mam. Ale jednoczesnie wierze, ze to nastawienie kiedys sie zmieni...

Cześć dziewczyny.
Jejciu tyle mnie nie było ,że nigdy was nie nadrobię.
Sol odpowiem tu na Twojego priva ,a więc stronę BB mam otwartą zawsze ,a że mój maniak komputerowy siedział to wygląda to tak jak bym była cały czas ;-)

Ale wracając do mnie to duuuuużo by opowiadać.
Zacznę od tego ,że 2w1 udało im się nas utrzymać aż do 10.03.2011r do 16:30 tak dokładnie i siłami natury ze względu na umiejscowienie główki już w kanale rodnym, (poród w wodzie) przyszła na świat Nikola z wagą 2kg960g i 52cm długości. Dziś w stanie dobrym wyszłyśmy do domku. Jestem bardzo szczęśliwa bo mimo wielkiego wysiłku udało nam się to wszystko. Mała miała tylko trochę problemów z oddychaniem przez co dostała 8pkt ,ale teraz już wszystko się unormowało. Nikola ciągnie cyca ,śpi i robi w pampersa, więc mam dość dobrze. A i najlepsze ,że po porodzie ani śladu ,nie pękłam ,nie nacinali i brzuszka zero ;-) Połowy pewnie nie napisałam ,ale wciąż emocję są ,że tak to dobrze wyszło.

hej marcepnake. Gratuluje coreczki! Milo, ze dalas znac, bo tu najgprsze scenariusze powstawaly... Wszystkei dziewczyny bardzo sie o Ciebie martwily, ze ani na smsy nie odpisywalas ani nic. No ale dobrze, ze jest wszystko ok!

Dziewczyny nie miałam wam jak wcześniej napisać. Moje plamienie po godzinie się skończyło :szok:

oooo myslalam, ze to juz Ci sie cala para krwawienie zaczelo. Cale szczescie, ze sie skonczylo!
Rureczka kurcze, ja bym zrobila jak dziewczyny radza - zrob czym predzej test ciazowy i jelsi bedziesz jeszcze plamic lec do lekarza. Kazde plamienie w ciazy trzeba sprawdzic. 2 moje kolezanki poronily, mimo ze mozna bylo temu zapobiec gdyby nie bagatelizowaly plamien.
Jak Ty mozesz siebie i nas tak katowac, zeby sikacza nie robic? Laska! zrob sikacza, to bedziesz wiedziala co i jak.
Jesli pojedziesz do spzitala/pogptpwie/co tam masz i bedziesz wiedziala, ze jestes w ciazy to maja OBOWIAZEK Cie zbadac i jesli nie beda chcieli to mozesz na nich spokojnie krzyczec :)


my bylismy sobie na wycieczce w chamonix i dotlenieni wrocilismy do domu. Leze odpoczywam ale zaraz musze sie pouczyc i zaczac kolacje robic.

buziolki!
 
podziwiam rureczka, ja bym sie bala ze jakby sie cos stalo to bym sobie wyrzucala ze przeze mnie,mam nadzieje ze jednak wsio ok i trzymam mocno kciuki:) a poki nie wiesz czy to fasolka czy malpa to moze uwazaj jakos bardziej na siebie
mary za ciebie tez mocno trzymam &&&
 
MARY-BETH- cześć kochana....no coś mi tu fasolom pachnie :)))))))) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Ty wiesz :))

MARCEPANEK sie odezwała??????


Mamuś - tak, parę stronek wcześniej napisała, że do 10.03. udało się lekarzom utrzymać Nikolkę w brzuszku, a 10.03. o 16.30 siłami natury urodziła się malutka niecierpliwa! :-):-) Waga ciut poniżej 3 kg - nie zapamiętałam co do grama... :happy:;-) Dzięki, kochana!!! :*:*:*
 
pok jesli w tym cyklu nie zdiagnozuje owulki, to tez bedzie drugi cykl bezowulacyjny, i wtedy na nastepny po @ ide do lekarza na monitoring, niech zobaczy co sie dzieje, bo nieregulrne malpy i brak owulki nic dobrego nie wroza wiec trzeba bedzie sie tym zajac:( niestety...
rureczka bo ci nakopiemy, chcesz pozniej w razie czegos sobie wyrzucac ze cos sie stalo.... lec po testy albo do szpitala ze podejrzewasz ciaze,zrobia ci usg, albo zbadaja poziom bety, na serio nie lekcewaz tego, jesli to bylaby malpa to od rana juz by sie rozkrecila.......
 
MARY- dzieki :))no to git bo tu już rozne scenariusze chodziły ....
Marcepanek- !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale nas przetrzymałaś !!! ale najważniejsze ,ze wszystko si!

GUMISIA,POK- helloł:)
 
Rurka ja to bym już z 50 testów zrobiła:)
Mam ochotę Ci podrzucić kilka sztuk kurierem:))):-D
 
mamitka hej kochana :* jestem na troszke musze sie wami zachlysnac na kolejne dni co bedzie mniej czasu :)
 
reklama
GUMISIA- wiem jak jest :)) a Ty prace piszesz tak??bedziemy na Ciebie czekały -a co do braku owulki to ja własnie na to biorę Clo bo u mnie od początku starań o dzieci był z tym problem...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry