reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Palemka mała ale zadziorna a niewinnie tylko wygląda:)
Lazurowe dzięki:) Duży piesio wczoraj miał 1-wsze urodzinki,czyli jeszcze szczeniaczek:))) hihi,kochana jest:)
 
reklama
Lazurowe - dzięki za &&&&&& nie wiem czy dałabym radę w Twojej sytuacji, wymarzone dziecko, a potem już go nie ma...... musisz być silna....





 
oliwka to jest szczeniak?????? :szok:
A to moj Borys z Elviskiem :)
Collages6.jpg
 
No jestem jeszcze.

mary u mnie wszystko dobrze. Jutro sprzątanie z odgruzowywaniem:-) oj jest co sprzątać przez cały tydzień sobie odpuszczałam. Już niedługo twój przyjazd do Polski plany bez zmian? Od 1 kwietnia będziemy mogły już umówić dla ciebie te wizty;)

papapa

Ewula - dzięki, kochana!!! :*:*:* :happy::happy: Plany bez zmian. ;-) Myślę, ze najważniejsze będzie USG, ale to jeszcze pogadamy. :-) Dzięki za pomoc!
 
oliwka to ja Cie podziwiam kobieto. Mnie Elvis w zupelnosci wystarczy. Ostatnio przegryzl mi ladowarke do laptopa, a sentyment do butow tez ma. Wczoraj poprzegryzal sznurowki :dry:
Lec kochana. Dobrej nocki.
Ja tez bede uciekac. Sprobuje zasnac.
Do jutra mamuski i dziekuje jeszcze raz za wsparcie. Kochane jestescie :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry