reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam sie ze wszystkimi ;)

Dziewczyny, wczoraj wieczorem, mialam dosc nieprzyjemne bole w podbrzuszu. Wystraszylam sie i tylko patrzylam czy

nie ma zadnych plamien, ale czysciutko bylo. Dzisiaj od rana jak zaczelam jesc sniadanko znow ten bol wrocil... Do

gina dopiero jutro bede sie umawiac, ale chce jak najpredzej. Kurcze, ale zmartwilam sie w sumie tymi bolami...:-(
 
reklama
lazurowe - moze to tylko macica sie rozciaga? Lez i odpoczywaj na wszelki wypadek, nic nie dzwigaj i nie laz za duzo. Jak sie niepokoisz to koniecznie idz do lekarza, nie ma co sie denerwowac. Na Twoim miejscu gdyby sie nasilalo poszlabym na ostry dyzur nawet w niedziele ale jesli nie jest az tak zle to tylko lez dzisiaj i rozkoszuj sie nicnierobieniem :)
 
Hej wszystkim w piękną słoneczną niedzielę!!! :-)

sunny.gif


Mary - dobrze wiedziec! Moj francuski creme fraiche ma 32,5g/100g tluszczu :D wiec raczej do dukana sie nie nadaje. A podzielilabys sie ze mna jakimis dukanowymi przepisami? Tez mam ograniczony dostep do skladnikow ale musze w koncu sprobowac sie zdukanowac... Mysle, ze silka+dukan i w 4 m-ce uda mi sie te 7kg schudnac.

Pok - mogę Ci przesłać to, co mam na maila, jeśli chcesz. :happy2:

Gumisia, Rurka, Oliwka - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla Was, żeby fasolka była!!! :happy2::happy2:

Agapa - przykro mi, ze @ jednak przylazła... Tulę mocno! Ale teraz kolejny cykl i trzymam kciuki, by się udało!

Kocurku - dzięki za miłe słowa!!! :-):-)

Gosiane, Libby, Palemka, Lazurowe, Duszek, Gumisia, Wisieńka - hej babeczki! :happy:


Ja zasiadam do świetnego szwedzkiego filmu, a potem zmykam na spacer połączony z joggingiem!
running.gif
:-):-) Pogoda taka piękna, ze szkoda nie wykorzystać! ;-)
 
oooo zazdroszcze mary checi do joggingu - ja to strasznie nie lubie chodzenia i biegania tym bardziej :) jedyne co to rolki, lyzwy i narty (ale zjazdowe, bron boze nie biegówki) mnie przekonuja :)

wysylam Ci zaraz pw z mejlem :)

milej niedzieli kochana!
 
jeżeli tą razą się nie uda to już kończę moje sterania o fasolkę za dużo żalu łez i zawiedzionych nadziej . :-(
 
oooo zazdroszcze mary checi do joggingu - ja to strasznie nie lubie chodzenia i biegania tym bardziej :) jedyne co to rolki, lyzwy i narty (ale zjazdowe, bron boze nie biegówki) mnie przekonuja :)

wysylam Ci zaraz pw z mejlem :)

milej niedzieli kochana!

Pok - już poszło na maila! :-) A co do ruchu - ja tez nie lubię biegać. :-D Ale lubię się dobrze zmęczyć. :tak: Narty kocham, choć mistrzem nie jestem, a teraz mam chęć spróbować biegów narciarskich! :tak:
skiing.gif


Duszku - a jak długo się starasz, jeśli można spytać?


Za 3 h robię test owu. :-) Przez 2 dni wynik pozytywny, to teraz kreska testowa już chyba powinna być bledsza... :confused::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za &:))
Wyszłam na godzinny spacer z pieskiem i córą,trochę mi lepiej na duszy:)
Za 2 godziny z drugim bydlozordem mam szkolenie więc dalej się rozruszam:)
Jestem dobrej myśli:)
 
pok dzieki ;) Nie boli mnie az tak bardzo teraz i tylko czasami. Jutro od rana bede dzwonic do gina i

sie na wizyte umawiac. Prywatnie to mam nadzieje, ze szybko mnie gdzies wcisnie. Moze to i macica,

hmm... Juz chce fasolke zobaczyc :)

mary witaj kochana :) To w takim razie czekamy na wynik testu ;-)
 
Agapa - a dlugo juz sie staracia o czwartego malucha? Moze za bardzo sie kotek tym denerwujesz? I dlaczego taki szok wielki, ze sie nie udalo? Czulas sie ciazowo? Czasem sie udaje czasem nie. Nawet jesli poprzednie 3 poszly latwo, to nie znaczy, ze czwarte tez bedzie od razu. Moglo sie duzo pozmieniac w tzw. miedzyczasie - armia meza mogla sie zmienic, u ciebie cos moglo sie zmienic albo po prostu jeszcze troche cierpliwosci :) Ja tam wierze, ze Wam sie uda miec czwarte i juz zazdroszcze! :) :-)
Och jak ja chcialabym miec czworke dzieci...ale... juz za stara jestemi nie zdaze, chyba ze raz w roku w ciaze bede zachodzic, a poza tym, zeby czworke dzieci w szwajcarii wychowywac to musielibysmy w totka wygrac ;-)

Nie długo się staramy, to pierwszy cykl:-) A szok to dlatego że zawsze za pierwszym razem się udawało. Wiem że ty się starasz o wiele wiele dłużej, dlatego wcześniej napisałam gdzieś że w sumie są takie dziewczyny co jeszcze żadnego dziecka nie mają i starają się już b. długo. Łzy są, bo pojawił się jakiś problem, ale... może mąż da się jeszcze namówić i w tym cyklu poprubujemy:-) Już zaczęłam odliczanko i kolejny teścik ok 8 kwietnia:-D
A leje się dziś ze mnie jak z ubitego prosiaka:angry:, jutro będzie lepiej:-)
 
reklama
Wpadam napisać ze u mnie wszystko ok. Cały weekend imprezujemy więc nie ma za dużo czasu na cokolwiek innego zwłaszcza na myślenie. @ nie ma dziś 38dc. Żadnych innych objawów. Wizyta u gina w piątek do tego czasu jak @ nie przyjdzie zrobie hcg. Staram się nie nakręcać. Zaraz znów lecimy do znajomych na meczyk i filmy. Trzymam za was kciuki

buziaki:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry